Косметологи у Рівному

Арина
Процедуры приятные и эффективные))
21 липня '16 г.
После лечения я выгляжу помолодевшей и отдохнувшей. Пракрасное отношение и сервис.
16 липня '16 г.
Дерматокосметолог
Досконало володіє методиками діагностики та сучасними методами лікування в дерматології та косметології. Освоїла апаратні та інєкційні методики в косметології та дерматології. У лікування дотримеється європейських протоколів, використовує виважений підхід у виборі методів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)
Дерматовенеролог, Косметолог
Дерматовенеролог спеціалізується на роботі із захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає косметологічні та дерматовенерологічні консультації. Проводить мезотерацію, лікувальні процедури для боротьби з акне. Використовує ін’єкції бутолотоксина для досягнення результату в покращенні зовнішнього вигляду шкіри. Займається очищенням обличчя від омертвілих клітин шкіри та проводить контурну пластику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Рівне вул. Мірющенка, 31
Косметолог, Дерматолог, Венеролог
Доктор спеціалізується в області косметології, венерології та дерматології. Лікує грибкові ураження шкіри та нігтів, нейродерміт, атопічний дерматит, псоріаз, фурункули, вугрову хворобу, мікоз гладенької шкіри. Видаляє новоутворення і проводить дерматоскопію. Робить омолоджуючі ін'єкції, контурну пластику та хімічні пілінги.