Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі косметологи у Рівному

Дерматовенеролог, Косметолог
9 років досвіду
8,15
Дерматовенеролог спеціалізується на роботі із захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає косметологічні та дерматовенерологічні консультації. Проводить мезотерацію, лікувальні процедури для боротьби з акне. Використовує ін’єкції бутолотоксина для досягнення результату в покращенні зовнішнього вигляду шкіри. Займається очищенням обличчя від омертвілих клітин шкіри та проводить контурну пластику.
Арина
21 липня '16р.
9
Процедуры приятные и эффективные))
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Рівне вул. Мірющенка, 31 (новобудова навпроти міської лікарні, 2 пов.)
Дерматовенеролог, Косметолог
6 років досвіду
6,48
Лікар Гумінська Ольга Петрівна кваліфікований професіонал в області дерматології, венерології, косметології. Надає медичні послуги щодо омолодження шкірного покрову із застосуванням лазеру. Отримала дозвіл на право працювати з препаратом «диспорт». Використовує на практиці ін’єкції бутулотоксина для досягнення естетичного вигляду. Проводить контурну пластику.
Лариса
11 лютого '17р.
8
Лазерное омоложение мне рекомендовала косметолог Гуминская. Ольга Петровна прекрасно справилась с задачей. В результате я сбросила около 10 лет своего возраста. Теперь от комплиментов кружится голова. Обязательно приду на другие процедуры по омоложению.
Записатися на прийом
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Дерматовенеролог, Косметолог
9 років досвіду
5,60
Лікар Бондар Тетяна Вікторівна займається лікуванням захворювань, що відносяться до дерматовенерології. Отримала кваліфікацію косметолога. Проводить сеанси мезотерапії обличчя та очей. Для досягнення максимального лікувального ефекту на практиці використовує ін’єкції бутулотоксина. Призначае медичні процедури для лікування акне, екземи, псоріаза та уражень шкіри, спричинених грибковими інфекціями.
Ірина
23 травня '17р.
2
Відвідувала "спеціаліста" в клініці Хміля у свій час. Після процедур почалося підшкірне висипання по усьому обличчю. Лікарка відмовилася взагалі зі мною говорити і її єдиний аргумент був, що "такого раніше не бувало і не може бути, що таке сталося".
Записатися на прийом3 онлайн записи
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б