Тимчук Дарія Степанівна

Функціональний діагност
лікар вищої категорії
Лікар УЗД та функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії., "Заслужений лікар України", дійсний член асоціації кардіологів України. Тимчук Дарина Степанівна спеціалізується на лікуванні серцево-судинних захворювань різного ступеня тяжкості. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування гіпертонічної, ішемічної та ревматичної хвороб серця. Проводить ехокардіографію.

Саша
Был у Дарьи Степановны по направлению. Записался заранее, никаких очередей и задержек по времени. Доволен абсолютно всем от отношения самого специалиста до общей атмосферы в кабинете.
Никита
Дарья Степановна очень интересный представитель своей специальности. И это в хорошем смысле этого слова! Вы когда-нибудь встречали УЗИста который с вами разговаривает и еще на вопросы отвечает? Я нет. Вот за это и благодарен.
Ігор
11 травня '21р.
Нам сподобалось

• 1975 р. - Львівський Державний медичний університет (ЛДМУ) імені Д.Галицького, спеціальність "Лікувальна справа".

Курси

• 1984 р. – курс "Функціональна діагностика", м. Київ;
  • 1987 р. – курс "Хірургічне лікування захворювань серця і судин", м. Москва;
  • 1990 р. – курс "Реконструктивна хірургія серця і судин", м. Москва;
  • 2006-2014 р.р. – двомісячні курси в кардіохірургічному відділенні клініки серцевої хірургії ім. Яна Павла ІІ, м. Краків.

• Дійсний член асоціації кардіологів України.