Посисень Марина Ярославівна

Акушер-гінеколог
Доктор спеціалізується в області акушерства та гінекології. Здійснює підготовку до вагітності та ведення вагітності. Лікує ерозію шийки матки, запальні захворювання органів малого тазу. Виконує пластичні операції на статевих органах будь-якого ступеня складності із застосуванням високоефективних та безпечних методик. Розробляє індивідуальні рекомендації по відновленню після переривання вагітності.

Пройшла хороше лікування в Посисень Марини Ярославівни, надзвичайно толковий спеціаліст.Я дуже задоволена цим лікарем ,така приємна ,все зрозуміло пояснить.Має хороший підхід до людей . Рекомендую її всім
Ірина
Марина Ярославівна, дуже хороший спеціаліст у своїй справі, та просто хороша людина! Надзвичайно задоволена нею як лікарем, дуже вміло знаходить підхід до кожного. Вже більше 2х років як я ходжу тільки до неї на прийом. Рекомендую, і я впевнена ви не пожалієте! Вона спеціаліст своєї справи!!!

• 2007 р. - закінчила медичне училище "Медик" за спеціальністю "Акушерська справа";
  • 2013 р. - ЛНМУ ім. Данила Галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2016 р. - інтернатура за спеціальністю "гінекологія" на базі 2-го гінекологічного відділення КМК ЛШМД.

Курси

• 2015 р. - участь у конференції  "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги";
  • 2016 р. - сертифікат лікаря-гінеколога.