Підсуткевич Мирослава Богданівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
лікар першої категорії
Доктор займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій. Виконує радіохвільове лікування ерозії шийки матки, кольпоскопію і УЗД для вагітних. Лікує захворювання шийки матки та проводить профілактику ЗПСШ. Здійснює ведення вагітності.

Злата
Потрібно було пройти профілактичний медогляд та кольпоскопію. Порадили звернутися до Мирослави Богданівни. Вона усе зробила обережно, зовсім неболяче. Докладно пояснила мені усе, що мене цікавило. Буду звертися до неї ще.

• 2003 р. – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, факультет лікувальна справа;
  • 2009 р. – інтернатура у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі, спеціальність «Акушерство і гінекологія».

Курсі

• 2012 р. – курси ультразвукової діагностики;
  • 2015 р. – курси підвищення кваліфікації викладачів «Психолого-педагогічні основи вищої медичної освіти», Національний медичний університет імені О.О.Богомольця;
  • стажування за кордоном, конференції та семінари;
  • Програма французько-українського обміну фахівців в галузі охорони здоров'я та фармації, Париж.

• Асоціація превентивної та антиейджинг медицини;
  • Член Українського лікарського товариства;
  • Лікар-експерт Всеукраїнської тренінг-програми «Мистецтво лікування. Європейський досвід та інновації».