Осадчий Василій Васильович

УЗД-спеціаліст
Василій Васильович Осадчий проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу, серця, черевної порожнини, судин, залоз, сечостатевої системи та ін. з метою виявлення та попередження різноманітних порушень та захворювань. Надає консультаційні послуги.

Катерина
Лікар Осадчий Василій Васильович завжди допомагає мені у складних ситуаціях. Я хворію холіцеститом у хронічній формі. Діагностика - одна з речей, яка допомагає мені уникнути загострення ситуації. Лікар ніколи не відмовляє у діагностиці, навіть без запису. Спасибі!
Василь
Лікар Осадчий Василій Васильович не перший раз проводить діагностику у мене та членів родини. Спеціаліст завжди побачить навіть слабо виражені зміни. Але це дуже важно, завдяки цьому можна попередити розвиток складних захворювань. Спасибі за ваш професіоналізм.

• 2006 р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я Горбачевського;
  • 2008 р. - інтернатура за спеціальністю "терапія".

Курси

• 2011 р. - курси спецеалізації по дитячій анастезіології;
  • 2014 р. - курси спецеалізації по УЗД.