Окань Тетяна Миколаївна

Функціональний діагност, УЗД-спеціаліст
лікар другої категорії
Врач функциональной диагностики второй квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по ультразвуковым исследованиям сосудов, суставов, внутренних органов (почек, желчного пузыря, брюшной полости). Имеет большой опыт в проведении эхокардиографии.

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський
Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський

Звернулася до Тетяни Миколаївни з проханням провести ультразвукові дослідження судин. Оскільки відчувала в ногах болі після тривалого ходіння на підборах. Виявилося, що маю проблема не лише з судинами ,а і з суглобами. Дякую Тетяні миколаївні за вчасну діагностику та подальше лікування.
Ірина
Маю вроджені проблеми з серцем . Встановлений клапан. Окань Тетяна Миколаївна без перебільшення лікар від Бога. Довго не могла визначитися з новим лікарем та місце проведення УЗІ серця. Тетяна Миколаївна чітко визначила функціональні зміни в серці та клапанному апараті. Встановила оптимальний для мене курс лікування. Під час лікування панувала атмосфера підтримки та допомоги.
Звернулася, до Окань Тетяни Миколаївної, оскільки чула багато позитивних відгуків про цього лікаря, і залишилася дуже задоволеною. Лікар дуже уважний і досвідчений. Сподобався підхід до пацієнта! Тетяна Миколаївна дуже кваліфікований спеціаліст, дуже дякую цьому лікарю за цінні поради!

• 2005 р. - Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2007 р. - інтернатура за спеціальністю "Загальная практика - Сімейна медицина" на базі відділення кардіології та інфарктного відділення Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та Львівської міської клінічної лікарні №3.

Курси

• 2007, 2011 рр. - стажування по дитячій кардіології та ЕхоКГ в Університеті Маямі (США);
  • 2008 р.- спеціалізація за напрямком "Функціональна діагностика", кафедра променевої діагностики при факультеті післядипломної освіти ЛНМУ ім Д. Галицького, м. Львів;
  • 2008 р. - курс "Ехокардіографія", навчально-діагностичний центр "Сімекс-Соно";
  • 2013 р. - ПАЦ (передатестаційний цикл) за спеціальністю "Функціональна діагностика" та присвоєння другої кваліфікаційної категорії.
Схожі спеціалісти:
Функціональний діагност, УЗД-спеціаліст