Кулик Ірина Ігорівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар, завідуюча відділенням репродуктології Кулик Ірина Ігорівна працює за направленням в акушерстві, гінекології. Має кваліфікацію репрудоктолога. Надає поширену консультацію в питаннях жіночого здоров’я та народження дитини. Допомагає бездітнім парам отримати можливість завагітніти. Спеціалізується в лікування придатків, полікістозу яєчників, маточне опущення. Володіє методикою проведення кольпоскопії та перинальної діагностики плоду.

Альона
11 квітня '18р.
лікар від бога. Приємна в спілкуванні.
Дуже хороший лікар.Звертайтесь до Ірини Ігорівни
Ірина Ігорівна найкращий лікар гінеколог - репродуктолог з якою мені довелось спілкуватись. Завдяки їй ми батьки донечки якій вже три рочки!!! Здоров'я і довгих років життя пані Ірині!!!
Дарья
Найкращий лікар, яких приходилось зустрічати. Завжди привітна. Говорить конкретно і по ділу, ніколи не ставить надуманих діагнозів. Все чітко і зрозуміло роз‘яснює, відписує навіть пізно ввечері. Дуже подобається підхід, толерантність і увага. Побільше таких людей як Вона. Готова їхати з іншого міста лише б до Ірини Ігорівни.
Лікар з великої букви. Підтримає в любій ситуації. Завдяки Ірині Ігорівній ми батьки однорічної донечки!!! Здоров'я вам і Божого Благословіння!!!

• 2008 р. - Закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського.

Курси

• Кольпоскопія;
  • УЗД перинатальна діагностика плоду.

• Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач