Капшитар-Столяр Наталія Ігорівна

Кардіолог, ендокринолог, Лікар ЕХО КГ
Кандидат медичних наук (PhD)
Асистент кафедри внутрішніх хвороб 1 та симуляційної медицини ЗДМУ
Консультація Кардіолог —1260 за годину /700 за 40 хв., ЕХОКГ- 700
Проводить діагностику та лікування пацієнтів з артеріальною гіпертензією, ішемічною хворобою серця, порушенням ритму, метаболічною кардіоміопатією, виконує ехокардіоскопію, цукровим діабетом 1 та 2 типу, патологією щитоподібної залози, дисліпідемією, метаболічним синдромом, ожирінням, патологією наднирникових залоз.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

23 КВІ

Ср

24 КВІ

Влад
Мені 26, я приїхав до Львова з Харькова. В моїх двох батьків сахарний діабет 2 типу та зайва вага.  Я в групі ризику. По статистиці, в мене є шанс теж мати діабет. У мене є схильність до набору зайвої ваги, тому я раз в рік обов’язково проходжу обстеження в ендокринолога. Зараз був на прийомі в Капшитар, вона теж переселенка з Запарожья, толковий доктор. Щоб було трохи дешевше, скористався акцією клініки до дня боротьби з діабетом. Рекомендую лікара і клініка нормальна.
Юлія (Львів)
В сина 18 років був дуже високий тиск 147 на 75. Написала в групу в фейсбуці мені відповіла лікар Капшитар. Так ми потрапили до неї на прийом. Призначили сину добовий моніторинг артеріального тиску. Добре що послуга надається лікарем в лікарні і більше нікуди нетреба їхати. Завтра йдемо на повторну консультацію. Є підозра на ендокринні хвороби або хвороби нирок. Переживаю але добре що ми вчасно звернулись по допомогу.
Павло
Давно мав проблеми з клапаном, 2 роки тому радили операцію, проте наважитись не міг. Звернувся тільки на консультацію, зі скаргами на тиск. Коли Вона послухала серце - одразу відвела на УЗД. Тоді вже розказав про свої проблеми, показав старі УЗД. Вона пояснила чому ситація з серцем стає гіршою, порівняла зі мною разом дослідження, показала все на апараті, при мені подзвонила до кардіохірурга, спиталася про подальші варіанти і трохи мене налякала. Але вже дома, після прийому у лікарки Капшитар Наталії Ігорівни, здається нарешті вирішив, що хочу нормально жити та буду готуватись з нею до операції.
Іван
Приїхав до Наталії Ігорівни саме тому, що в неї 2 спеціальності. Маю діабет 10 років, останнім часом збільшився цукор та почав стрибати тиск. На одному прийомі призначили нові ліки від діабету та від тиску. Читав про ці ліки в інтернеті, проте жахався уколів. Лікар все пояснила, переконала в їх яксоті і перевагах, абсолютно не жалкую. Цукор і тиск наразі тримаються в нормі. Добре що є лікарі, що розбираються в сучасному лікуванні.
Вал
Почала відчувати постійний брак сил, сухість та свербіж шкіри, постійну спрагу. Сімейна зробила швидкий тест на цукор та скерувала до ендокринолога з підозрою на діабет. Я була на прийомі у Наталії Ігоревні Капшитар, молодий доктор, але її мені рекомендували, лікарка дійсно фахова, вона займається не лише ендокринологією, щей кардіолог. У мене вчасно діагностували початкову стадію діабету 2 типу, зараз коригуємо харчування та зменшуємо рівень цукру у крові. Маю надію, що знайшла лікаря, який допоможе мені знову стати здоровою.
Марічка
Після вагітності, годування груддю та сильного постійного стресу через війну, в мене сильно просіла щитовидка. Я різко почала худнути, був прискорений пульс та постійна втома. Знайома порадила звернутись до ендокринолога. Я потрапила на прийом до Капшитар Н.І. Це лікар від бога. В першу чергу вона мене заспокоїла і пообіцяла, що все буде добре, призначила легке заспокійливе та скерувала на аналізи на гормони і УЗД щитовидки. Аналізи я здала наступного ранку в цій же клініці, і тут же зробила УЗД (лікар Паска І.Р.). Щитовидка збільшена, але без вузлів, гормони, на жаль, далекі від норми. Зараз приймаю гормони,щоб стабілізувати роботу щитовидки, відчуваю себе краще, більше сил, перестали тремтіти руки і знизився пульс. Консультуюсь у Капшитар. Що мені подобається – лікар призначає лікування на кілька тижнів, а потім просить здати повторно аналізи і прийти на прийом, коригує лікування, я впевнена, що не приймаю зайвих гормонів. Знаю, що є можливість отримати онлайн-консультацію, але цією послугою ще не користувалась. Шкодую, що не звернулась за допомогою раніше. Рекомендую клініку IQMED і лікарів Капшитар і Паску однозначно.
Познайомились з п. Наталією коли вона працювала у стаціонарі, лежала в неї в палаті. Лежала з високим цукром, але лікар приділяла увагу і серцю, і тиску, і ниркам, і ногам, що дуже сподобалось. Тепер спостерігаюсь у неї амбулоторно. Вона дала вказіки, якщо почуваюсь добре, що і коли здавати, як вести щоденник тиску, я все роблю і прихожу. Разом дивимось кожен аналіз, вона все пояснює, від чого такі зміни і що робити. Якщо раптом стає погано - також розробили з нею алгоритм дій. Ціную свого лікаря
Олеся
Не могла завагітніти, спостерігалась у гінеколога і виявили високий пролактин. Зкерували до пані Наталі, виявилось що пролактин лікувати не треба, а всьому причина щитовидка. Наразі всі гормони вже в нормі, почуваю себе добре і готуюсь стати мамою. Під час вагітності також буду спостерігати щитовидку у неї
Сергій
Спостерігавля у Наталії Ігорівни після інфаркту ще в Запоріжжі. Коли дізнався що вона приймає у Львові - одразу звернувся на профілактичний огляд. Ліки за її призначенням приймаю, нічого не турбує, але УЗД серця роблю раз на рік обов'язково. Шкода що за таких обставин, але радий що такий спеціаліс тепер приймає тут.
Renat
Спостерігаюсь у Наталії Ігорівни 4 роки. Саме вона колись направила мене на пункцію щитовидки, завдяки чому вчасно діагностували рак і прооперували. Тепер регулярно сдаю аналізи, частіше консультуюсь онлайн бо багато в роз'їздах, раз на пів року приїжджаю на очний прийом. Завжди все пояснює, які потрібні зміни в лікуванні і чому саме так. Вже і мама в неї лікується зі совоїм діабетом та аритмією. Так що майже наш сімейний лікар.
Віктор
Звернувся до "айкюмед" на УЗД черевної порожнини, бо боліло зверху в животі. Після дослідження та спілкування з лікарем УЗД Іриною Ростиславівною та гастроентерологом Володимиром Степановичем, тут же був скерований до Наталії Ігорівни як кардіолога. Виконали ЕКГ, УЗД, призначили аналізи та початкове лікування. Після обстеження додатково виявили високий цукор, будемо з пані Наталією тепер лікувати. Хочеться відзначити комплексний підхід, всі лікарі спілкуються між собою, радяться, пояснюють свої думки та підозри один одному, це дуже круто
Мищенко
Дуже кваліфікований УЗД спеціаліст. За можливості лікар все показувала на моніторі апарату, детально все пояснювала. Прийом пройшов дійсно на висоті. Сподобалося абсолютно все! Якщо потрібно буде, прийду повторно. Рекомендую спеціаліста.
Петр С.
На прийомі у Наталії Ігорівни я відчувала себе комфортно, затишно, тепло. Вона все детально пояснювала, показувала, надала повну консультацію. Я дуже задоволена прийомом. Я навіть, роздала візитки лікаря своїм подругам. Дякую!
Вероніка
Знаєте те відчуття коли приходиш до лікаря і не потрібно багато розпитувати, бо тобі: показують, пояснюють, підказують і дають інформацію яка чітка та корисна? Я раніше не знала такого відчуття, тепер знаю і це класно що є такі лікарі. Бо переважно виходила з якимось не розумінням, що далі і що ж там погане чи добре? А тут я вийшла ще й з знаннями, що і як дійсно може бути з серцем і що у мене. Я дуже дуже задоволена і раджу усім цього спеціаліста, пані Наталію.

• Запорізька медична академія післядипломної освіти, спеціалізація «Ендокринологія», 2020р.
  • Запорізька медична академія післядипломної освіти, спеціалізація «Кардіологія», 2018р.
  • Запорізька медична академія післядипломної освіти, спеціалізація «Ультразвукова діагностика», 2017р.
  • Запорізький державний медичний університет, аспірантура, 2020р.
  • Доктор філософії в галузі медицини, зі спеціальності кардіологія.
  • Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 222 «Медицина» (22 Охорона здоров’я) «Удосконалення діагностики, прогнозування та лікування Q-інфаркту міокарда, ускладненого гострою серцевою недостатністю з гіперглікемією».
  • Запорізький державний медичний університет, інтернатура та магістратура «Внутрішні хвороби», 2016р.

• Сучасні рекомендації з лікування порушень ритму та провідності. ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. ак. Стражеско М.Д.» 2022р.
  • «Школа ендокринології» онлайн, робота за дистанційною формою навчання. ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України». 2022р.
  • Семінар УЗД в ендокринології. 2022р.
  • Серцево-судинні патології і коморбідність – погляд експертів різних спеціальностей. ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. ак. Стражеско М.Д.» 2022р.
  • ХХІІ національний конгрес кардіологів ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. ак. Стражеско М.Д.» 2021р.
  • Українська асоціація метаболічної медицини. «Відголоски катастрофи: що ми знаємо про постковідний синдром» 2021р.
  • Нове про головне: кардіологічний пацієнт з різною коморбідністю 2021р.
  • Коморбідний пацієнт в епоху пандемії. Сучасні тенденції в світовій панкреатології. 2021р.
  • Коморбідність в панкреатології. 2021 р.
  • Персоніфікована дієтологія. 2021 р.
  • Українська школа ендокринології. 2021р.
  • Клінічна ендокринологія – від теорії до практики. 22 квітня 2021 р.
  • Шості трускавецькі читання. 2021 р.
  • Досягнення та перспективи експериментальної та клінічної ендокринології» (Двадцяті Данилевські читання). 2021 р.
  • «Школа ендокринології» онлайн, робота за дистанційною формою навчання. ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України». 2021 р.
  • Післядипломний курс професійного вдосконалення «Мистецтво Лікування», Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (Київ). 2021 р.
  • ХХІ національний конгрес кардіологів, ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. ак. Стражеско М.Д.»», 2020 р.
  • «Школа ендокринології» онлайн, робота за дистанційною формою навчання ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України». 2020 р.Львівський міжнародний весняний медичний саміт.
  • World science: problems ang innivations. Clinical evidence 2021, 2021р.
  • Ukrainian scientific virtual conference with international participation, ЗДМУ, 2020р.

Наукові роботи

• Автор більше 20 наукових статей, 6 навчально-методичних посібників, 1 патенту на корисну модель.

Лікар-кардіолог, ендокринолог займається лікуванням захворювань

• Артеріальна гіпертензія
  • Ішемічна хвороба серця