Грабоус Олександр

УЗД-спеціаліст, акушер-гінеколог
21 рік досвіду
врач вищої категорії
Лікар УЗД-діагност, вищої категорії, проводить діагностичні обстеження грудних залоз, органів малого тазу, УЗД вагітних.

Мар'яна
Попала до Олександра Васильовича Грабоуса у складний для себе період. 12 тиждень вагітності, вагітність не розвинулася, та щей до того всього, виявили "міхурцевий замет", прийняв мене між людьми, бо я була без запису, за що дуже дякую. Можу з повною упевненістю сказати, що це дійсно СПЕЦІАЛІСТ ВІД БОГА, чуйний, добрий, акуратний, дивиться дуже довго, а не як псевдо лікарі 5хв і наступний, все чітко пояснює, на запитання відповідає. Була 3 рази, і знаю точно, що до цього лікаря піду зі щасливою вагітністю.
Мисник Надія
Хороший лікар)
Яцик Марія
Були з чоловіком на узд - 21 тиждень вагітності. Дуже приємний, привітний та чудовий спеціаліст. Лікар, що говорить і пояснює пацієнту все. Не спішить, детально все дивиться. Жартував та дуже чітко й зрозуміло все обговорював з нами, зробив фото дитятка, ще й скинув на флешку інші фото та записи. Вдячні! Ми дууже рекомендуємо! Будемо і далі обстежуватись у цього чудового лікаря та людини!
Надзвичайно приємний,людяний і дуже компетентний лікар. Розказує все,консультує,відповідає на запитання. Він справді на своєму місці. Хочеться побажати йому міцного здоров'я і наснаги до роботи!
Олена
Були з чоловіком на неплановому УЗД вагітності, лікар настільки детально все пояснював, що зрозуміла б навіть маленька дитина :). В порівнянні з першим скринінгом(його проводив інший лікар) - це було вдвічі більше інформації та втричі більше задоволення. Лікар нікуди не спішить, а спокійно все детально оглянув та пояснив.
Юлія
Талановитий, уважний та кваліфікований лікар. Дуже задоволені сімейним узд вагітності!
Хороший та уважний лікар, спеціаліст своєї справи. Прийомом задоволена.
23 травня '17р.
Робила 19 травня вже друге УЗД в п.Олександра. Хоч людей дуже багато, але лікар уважно і відповідально ставиться до обстеження і кожного показника . Враження мега-позитивні, тому що коли йдеш в приватний кабінет потребуєш спокійного обстеження і тоді йдеш задоволений . Щиро бажаю лікарю здоров"я і сили до праці !!!
Чудовий лікар. Дуже задоволена УЗД вагітності , були разом з дітьми , дуже уважний лікар. Все детально описав і відповів на всі запитання . Для мене це УЗД залишиться найкращим сімейним УЗД . Направду дуже талановитий лікар !!!
Влад
Був в нього на діагностиці, все пройшло добре
Микола
Здається для Олександра немає складних питань в УЗ діагностиці. Мені поставив вірний діагноз у непростому випадку.
Сольчаник Олена
Дуже дякую Олександру Васильовичу за професійний підхід до пацієнтів,компетентність та розуміння
Христина
Хотіла дуже подякувати Олександру Васильовичу за чудовий огляд, ввічливість та високу компетентність (скрінінг, вагітність12 тижнів). Все дуже гарно і детально пояснив, і продемонстрував, заспокоїв, щодо всіляких патологій. Дуже задоволена!