Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Головатий Василь Зеновійович

УЗД-фахівець
5 років досвіду
7,50
Лікар спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Проводить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини і малого тазу, щитовидної залози, нирок, печінки, підшлункової залози, сечового міхура, молочних залоз, апендикса, судин шиї та голови, лімфовузлів, м’яких тканин, органів калитки, простати тощо. Бере участь у міжнародних конференціях та семінарах.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Записатися на прийом
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41
Записатися на прийом

Відгуки пацієнтів

Mary Marysiuk
25 апреля '19р.
Сподобалось:клініка , яка спеціалізується на багатьох відділеннях . Сюди можна звернутися з будь якою проблемою Подобається, що в клініці чисто та охайно, видно і помітно сервіс та стерильність. Робила тут узд, спеціалісти -професіонали своєї справи. Все було швидко та якісно з гарними та приємними емоціями Не треба чекати в чергах Ціни доступні
10
Марія Вітишин
19 апреля '19р.
мені сподобалася і атмосфера і обслуговування.робила узд обох колін 250грн.лікар все розказав.його опис збігся з описом лікаря Тхорик О що по Пирогова.тобто професійність лікарів на одному рівні.ціна в Оксфорді краща.чистота і обслуга переважає в Оксфорді.
9
Іванка
04 марта '19р.
Коли мені призначили УЗД, обирала місце де його зробити за декількими параметрами, один з яких був досвід лікаря. Тому обрала саме цього спеціаліста. Сама процедура займає десь 15 хвилин, ще хвилин 10 лікар друкує результати. Все швидко, сучасно,. На всі мої питання я отримала відповіді.
8
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2015 р. – навчання у Тернопільському державному медичному університет ім. І.Я.Горбачевського, лікувальна справа;
  • 2017 р. – інтернатура  за спеціальністю «Загальна практика сімейна медицина» на базі Херсонської міської клінічної лікарні ім.. А. і О. Тропіних.

Курсі

  • 2017 р. - отримав сертифікат за спеціальністю «Ультразвукова діагностика»;
  • 2018 р. – участь у міжнародній конференції: «Неінвазійна ультразвукова діагностика онкологічних захворювань».