Годиш Олександр Ярославович

Акушер-гінеколог, Гінеколог
врач вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з оперативного лікування патологій шийки матки, приймае пологи різної складності, виконує кесарський розтин. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

Роксолана
Дуже хороший та кваліфікований лікар,все чітко та зрозуміло пояснює,дай Бог йому здоров'я!
Оля
Лікар від Бога. Дуже йому дяку за сина.
Оля
Лікувалася в нього в 15році. Немогла завагітніти, були проблеми з кистою. Дуже допоміг,дякуючи йому маємо нашого хлопчика.
Любов
Найкращий з найкращих лікарів.
Любов
Прекрасний лікар вже 12 років обстежуюсь в нього та оперувалась після чого народила дякую за його досвіт та працю.
Уляна
Супер лікар. Вже 9 років обстежуюся в нього. Все детально пояснює, на папірцях "на хлопський розум" схеми малює, відповідає на всі питання, дуже уважний і з почуттям гумору.
Василиса
Делает свою работу качественно
Досвічений лікар, приємний у спілкуванні. Навіть без досліджень діагноз може легко поставити.
Олена
Щиро рекомендую,це лікар від Бога, в мене роди пройшли на такому позитиві, що я була готова з таким лікарем родити і родити.Професіонал своєї справи.
Анастасія
Просто 10 із 10 . Самй хороший лікар

• 1987 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа".

Курси

• ПАЦ (передатестаційний цикл) по темі "Акушерство та гінекологія";
  • ТВ (тематичне вдосконалення) по темі "Оперативне акушерство";
  • ТВ по темі "Екстрагенітальна патологія та вагітність";
  • ТВ по темі "Гнійно-септичні захворювання в акушерстві та гінекології";
  • ТВ по темі "Раціональна фармакотерапія та фармацевтична опіка в акушерстві та гінекології".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.