Бачинська Ірина Вікторівна

УЗД-спеціаліст
кандидат медичних наук
Врач Бачинская Ирина Викторовна специализируется в области диагностики, оказывает квалифицированную помощь в проведении ультразвукового исследования, имеет 10-летний стаж, кандидат меднаук. В спектр услуг врача входит прием взрослых и детей. Проводит УЗИ молочных, щитовидной, надпочечниковых желез, суставов, мягких тканей, органов забрюшинного пространства, таза, брюшной полости.

Денис К.
Велике спасибі лікарю з великої літери - Бачинській Ірині Вікторівні! У Вас золоті руки і добре серце! Дякую за кваліфіковані лікування, поради та людське ставлення, дуже допомогли моїй дружині! Щастя вам в усьому!
Слюсаренко
Велика вдячність Ірині Вікторівні Бачинській від всієї нашої, тепер вже великої родини. Те, що вона зробив для нашої сім'ї неможливо оцінити словами. Дай бог Вам довгих років життя, низький вам уклін.

• 2006 р. — Буковинський державний медичний університет (БДМУ), спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2008 р. — інтернатура за спеціальністю "Внутрішні хвороби" на базі Чернівецької обласної клінічної лікарні (ЧОКБ);
  • 2008 р. — магістратура на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання БДМУ, диплом магістра;
  • 2012 р. — аспірантура на кафедрі внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання БДМУ, апробація кандидатської дисертаційної роботи (кардіологія).