Андрейко Світлана Вікторівна

Терапевт, Сімейний лікар
Лікар-терапевт, сімейний лікар Андрейко Світлана Вікторівна. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань внутрішніх органів. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, запальні захворювання органів грудної клітки та черевної порожнини. В компетенцію спеціаліста входить лікування суглобів, м’яких тканів та кровеносної системи. Практикує лабораторні та інструментальні діагностичні методи. Вдається до вакцинації дітей та всіх членів родини. Призначає здебільшого медикаментозне лікування. За необхідністю дає напрямок до хірурга чи іншого спеціаліста. Оформлює лікарняний лист.

Сім'я Зінченко
11 января '17г.
Світлана Вікторівна - уважний і чуйний лікар. Наша сім'я цінує її як людини і прекрасного професіонала. З якою б проблемою ми до неї не прийшли - вона завжди підкаже, як зробити правильно, як лікуватися, до кого з фахівців звернутися. Вона піклується, щоб ми були здорові, дає поради з профілактики.

• Закінчила Тернопільській медичний інститут
  • Пройшла спеціалізацію за фахом «Терапія» та «Загальна практика — сімейна медицина» в Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, эпилептолог