Лікування псоріазу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Псоріаз — це хронічний дерматоз, що проявляється у вигляді червоних бляшок. Викликає проблеми при розмноженні та дозріванні клітин, біохімічні та судинні зміни. У 60% випадків причина захворювання — порушення в роботі нервової системи. Залежно від часу прояву розрізняють ранній та пізній псоріаз. Під час лікування враховуються імунні, генетичні фактори та особливості зовнішнього середовища. Найчастіше хворіють люди віком від 27 до 29 років.

Симптоми:

• опуклі червоні бляшки;
  • сухі лусочки білого або сріблястого забарвлення;
  • свербіж;
  • деформація та відшарування нігтів;
  • надмірне відлущення мертвих клітин шкіри;
  • пухирі на ступнях та долонях;
  • тріщини на шкірі.

Як лікувати

Ефективний засіб для лікування псоріазу — кальцій, фолієва, нікотинова чи аскорбінова кислоти. Їх доповнюють імунологічні засоби, що містять вітаміни А та групи В. Для зовнішнього місцевого лікування застосовують саліцилову мазь. Ефективні також ванни із лікувальних трав: шавлії, чистотілу, ромашки. Якщо псоріаз уразив шкіру голови, у короткий термін вирішать проблему кортикостероїди.

Як діагностувати

Дерматолог аналізує прояви захворювання на шкірі, вислуховує скарги пацієнта та встановлює попередній діагноз.

Гістологічні дослідження виявляють:

• гіперкератоз;
  • тонкий зернистий шар дерми;
  • скупчення нейтрофілійних гранулоцитів;
  • мікроабсцеси.

При нетипових формах захворювання проводиться диференціальна діагностика із себорейною екземою, папульозною формою сифілісу та іншими захворюваннями.

Наслідки

Псоріаз призводить до обмежень та незручностей у житті хворого. Не можна відвідувати пляж і басейн, носити шорти та бриджі, сорочки-безрукавки та відкриті сукні. Червоні бляшки сверблять, хворий розчісує їх до ран, які повільно загоюються та спричиняють потрапляння інфекцій до організму. Якщо не лікувати псоріаз, вражаються суглоби, нирки та печінка.

Знайдена 1 клініка
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед
Мирослава
Псоріаз виник у підлітковому віці через генетичну схильність. Розуміла, що хвороба невиліковна. Але жити хотілось наповну, тому не нехтувала лікування. Змінювала багато лікарів з думкою про те, що знайдеться ще більш досвідчений лікар, аніж попередній. І таки знайшовся! Завдяки індивідуально підібраній дієті та комплексі препаратів почуваюсь набагато краще. Захворювання стихло.
15 октября '16 г.
Ігор
Я вже звикаю жити із псоріазом. Потрібно підібрати правильне лікування (з чим мені і допоміг мій дерматолог) і дискомфорт зменшується. Надзвичайно обізнаний лікар мені трапився. Змоделював мені ситуації лікування та комплексно призначив те, що абсолютно правильно підійшло до мого випадку. Дякую велике.
Степан
Страждаю на псоріаз. Ця хвороба обмежує моє життя. Не лікувати псоріаз просто неможливо. Постійно шукаю нові методи лікування. Вирішив щось нове. Пішов на консультацію до лікаря. Приймав спеціальні ромашкові ванни. Шкіра заспокоюється, не свербить. Також використовував саліцилову мазь за призначенням дерматолога. Покращення відчуваю. Дуже дякую.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має...
  • Лікування псоріазу
Записатися на прийом