Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування врослого нігтя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Врослий ніготь (оніхокриптоз) — це вростання нігтьової пластини в бічний край нігтьового валика (найчастіше на великому пальці ноги, частіше зовнішній край).

Симптоми:

  • запалення і потовщення нігтьового валика;
  • набряк і біль (підсилюються під час ходіння);
  • гнійні виділення з-під краю нігтьової пластини (інфекційне ураження);
  • кровотеча.

Особливу небезпеку захворювання становить для пацієнтів із цукровим діабетом і порушенням кровообігу в судинах ніг, що призводить до значного поширення інфекції, навіть на тканини усієї стопи.

Як лікувати

Один із сучасних методів консервативної терапії ― лікування з використанням коригуючих пластин або скоб, які змінюють форму нігтьової пластини, усуваючи вростання. Мінус такого методу полягає у тривалості лікування (надання потрібної форми нігтю займає від 2 до 6 місяців). Лікування оніхокриптозу лазерною корекцією полягає в тому, що впливу піддається лише та ділянка, де ніготь вростає в нігтьовий валик. Після здійснення лазерного лікування врослого нігтя на цьому місці ніготь більше не вростає. Результатом хірургічної операції буде часткове або повне видалення нігтьової пластини разом з її основою і частиною нігтьового валика. Після операції лікар формує нове нігтьове ложе. Мінуси полягають у вираженому больовому синдромі після операції, тривалому загоєнні рани, зміні форми нігтя на все життя, а також ризику повторного вростання 80%.

При використанні радіохвильового методу вплив на м'які тканини мінімальний, не виникає кровотечі й рубцевих утворень. Це дозволяє ефективно усунути запальні процеси в ураженій ділянці та зберегти ще не ушкоджені зони.

Яку діагностику проходити

По-перше, потрібно пройти огляд у фахівця. По-друге, можуть бути призначені:

  • аналіз сечі і крові;
  • дослідження бактеріологічного характеру;
  • алергопроби.

Іноді лікар може порекомендувати зробити рентген.

Наслідки

Ігнорування проблеми, несвоєчасне або самостійне лікування оніхокриптозу можуть призвести до появи серйозних ускладнень ― гангрени (гнійного запалення фаланги ураженого пальця) та подальшої ампутації.

Знайдена 1 клініка
5,61
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у...
  • Лікування врослого нігтя
Записатися на прийом

Часи роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00