Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування врослого нігтя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Лечение вросшего ногтя 30 грн

Врослий ніготь (оніхокриптоз) — це вростання нігтьової пластини в бічний край нігтьового валика (найчастіше на великому пальці ноги, частіше зовнішній край).

Симптоми:

  • запалення і потовщення нігтьового валика;
  • набряк і біль (підсилюються під час ходіння);
  • гнійні виділення з-під краю нігтьової пластини (інфекційне ураження);
  • кровотеча.

Особливу небезпеку захворювання становить для пацієнтів із цукровим діабетом і порушенням кровообігу в судинах ніг, що призводить до значного поширення інфекції, навіть на тканини усієї стопи.

Як лікувати

Один із сучасних методів консервативної терапії ― лікування з використанням коригуючих пластин або скоб, які змінюють форму нігтьової пластини, усуваючи вростання. Мінус такого методу полягає у тривалості лікування (надання потрібної форми нігтю займає від 2 до 6 місяців). Лікування оніхокриптозу лазерною корекцією полягає в тому, що впливу піддається лише та ділянка, де ніготь вростає в нігтьовий валик. Після здійснення лазерного лікування врослого нігтя на цьому місці ніготь більше не вростає. Результатом хірургічної операції буде часткове або повне видалення нігтьової пластини разом з її основою і частиною нігтьового валика. Після операції лікар формує нове нігтьове ложе. Мінуси полягають у вираженому больовому синдромі після операції, тривалому загоєнні рани, зміні форми нігтя на все життя, а також ризику повторного вростання 80%.

При використанні радіохвильового методу вплив на м'які тканини мінімальний, не виникає кровотечі й рубцевих утворень. Це дозволяє ефективно усунути запальні процеси в ураженій ділянці та зберегти ще не ушкоджені зони.

Яку діагностику проходити

По-перше, потрібно пройти огляд у фахівця. По-друге, можуть бути призначені:

  • аналіз сечі і крові;
  • дослідження бактеріологічного характеру;
  • алергопроби.

Іноді лікар може порекомендувати зробити рентген.

Наслідки

Ігнорування проблеми, несвоєчасне або самостійне лікування оніхокриптозу можуть призвести до появи серйозних ускладнень ― гангрени (гнійного запалення фаланги ураженого пальця) та подальшої ампутації.

3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
9
За здоров’ям нігтів не слідкував. Спочатку підхопив грибок. Лікував його якось народними методами. Потім вилікував з горем пополам. Здорові нігті на великих пальцях почали врізатися у шкіру. Терпів, зволікав. Палець гноїться. Нестерпно переживав період запалення. Пішов до лікаря, той призначив мені протизапальний комплекс лікування. Мучився немало. Далі на мене чекало лазерне видалення. Тепер згадую це все і думаю чому відразу не пішов до лікаря.
10
Надав перевагу радіохвильному методу і не пожалкував! Все пройшло без найменшої крововтрати. Лазерний спосіб видалення програє як на мене. Однак, у кожного своя думку. Ніготь більше мене не тривожить. Гарна форма, а головне комфорт!
9
Врослий ніготь турбував часто. Самостійно намагався видалити, то тільки гірше зробив. Загнав туди інфекцію. Почало гноїтися. Дружина змусила піти до лікаря. Дерматолог уважно оглянув мою неприємність. Спочатку призначив лікування проти запалення. Через 3 днів сидів у кріслі і врослу частину нігтя видалили радіохвильним методом. Його переваги — мінімальний вплив на тканини. Тому реабілітаційного періоду практично не було.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,4
Львів пр-т Червоної Калини, 58
р.Сихівський
Медико-косметологічний центр "Зозулька" понад 15 років займається оздоровленням та омолодженням обличчя та шкіри. В центрі працюють лише кваліфіковані лікарі: пластичний хірург, дерматовенеролог, косметолог.
  • Лікування врослого нігтя от 30
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00