Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дерматокосметологія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Дерматокосметологія як галузь медицини займається вивченням та застосуванням косметологічних методик, що допомагають боротися з патологіями шкіри. Наша шкіра є відображенням нашого здоров’я загалом. Проблеми, що з’являються на шкірі, є наслідком багатьох захворювань.

Дерматокосметологія допомагає усунути наступні проблеми:

  • розширення судин;
  • рубцювання;
  • пігментація;
  • вугрові висипи;
  • жирність шкіри;
  • мішки під очима;
  • різні утворення на шкірі.

Щоб позбутися вищезазначених шкірних захворювань, допомагають такі процедури, як масаж шкіри, чистка шкіри, медикаментозні способи, креми, маски. Часто дерматокосметологію застосовують в якості терапії вугрових висипів, що виникли на фоні гормональних порушень. Вугрі це не тільки проблема естетичного характеру. Вони можуть стати причиною виникнення багатьох проблем із психікою, особливо у підлітків.

Для досягнення максимального результату від процедур рекомендується паралельно відвідувати терапевта, гінеколога, ендокринолога. Чималої популярності набула методика пресотерапії, яка дозволяє забути про целюліт. Лімфатична система піддається впливу стиснутого повітря. Такий масаж має ще й лікувальну дію. В результаті представниці прекрасної статі позбавляються від целюліту та стають власницями еластичної та оксамитової шкіри.

Наступним методом є фототерапія. Вона бореться проти зайвого волосся на шкірі людини, мімічних зморшок, пігментації, ластовиння. За допомогою цієї лікувальної методики вдається повернути пружність та молодість шкіри. Отже, дерматокосметологія охоплює цілий ряд методик, серед яких кожна жінка може обрати найоптимальніший засіб для вирішення тієї чи іншої косметичної проблеми. На сайті likarni.com представлені найкращі клініки Львова. Тут Ви можете записатися на прийом в будь-який зручний час.

4
7,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
7,1
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології «Версаль» спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси. Приймає лікар: Романенко Світлана Юріївна
  • Консультація дерматокосметолога
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00