Дерматокосметологія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Дерматокосметологія як галузь медицини займається вивченням та застосуванням косметологічних методик, що допомагають боротися з патологіями шкіри. Наша шкіра є відображенням нашого здоров’я загалом. Проблеми, що з’являються на шкірі, є наслідком багатьох захворювань.

Дерматокосметологія допомагає усунути наступні проблеми:

• розширення судин;
  • рубцювання;
  • пігментація;
  • вугрові висипи;
  • жирність шкіри;
  • мішки під очима;
  • різні утворення на шкірі.

Щоб позбутися вищезазначених шкірних захворювань, допомагають такі процедури, як масаж шкіри, чистка шкіри, медикаментозні способи, креми, маски. Часто дерматокосметологію застосовують в якості терапії вугрових висипів, що виникли на фоні гормональних порушень. Вугрі це не тільки проблема естетичного характеру. Вони можуть стати причиною виникнення багатьох проблем із психікою, особливо у підлітків.

Для досягнення максимального результату від процедур рекомендується паралельно відвідувати терапевта, гінеколога, ендокринолога. Чималої популярності набула методика пресотерапії, яка дозволяє забути про целюліт. Лімфатична система піддається впливу стиснутого повітря. Такий масаж має ще й лікувальну дію. В результаті представниці прекрасної статі позбавляються від целюліту та стають власницями еластичної та оксамитової шкіри.

Наступним методом є фототерапія. Вона бореться проти зайвого волосся на шкірі людини, мімічних зморшок, пігментації, ластовиння. За допомогою цієї лікувальної методики вдається повернути пружність та молодість шкіри. Отже, дерматокосметологія охоплює цілий ряд методик, серед яких кожна жінка може обрати найоптимальніший засіб для вирішення тієї чи іншої косметичної проблеми. На сайті likarni.com представлені найкращі клініки Львова. Тут Ви можете записатися на прийом в будь-який зручний час.

Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
Олександра
Проходила в Олени курс для відновлення волосся,мала проблему з сильним випадінням(( за місяць помітила що випадіння припинилось і почали відростати нові волосинки по всій голові. пройшло три місяці і можу сказати,що результат зберігається,випадіння більше не хвилює,тому я задоволена.
Мирослава
Видаляли судинні зірочки лазером. Боялась, що дуже боліти буде. Я по природі дуже ляклива, тому будь-яка процедура мене дуже лякає. А тут все пройшло чудово. Результатом задоволена. Зникли комплекси. Почала жити більш яскраво. Може хто боїться, то не варто.
Вадим
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Карина
Зверталась до Романенко для консультації. Кваліфікований і розважливий дерматокосметолог, її рекомендації сталися в нагоді, робила процедури за її порадою - запалення зникло, дякую.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Замарстинівська, 4
р.Галицький (Центр)
Кабінет косметолога Олени Лисак допомагає зберегти молодість та красу шкіри обличчя, тіла. Пацієнтам надаються сучасні ін’єкційні та апаратні косметологічні послуги. Пацієнтів приймає досвідчений лікар-косметолог
Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології «Версаль» спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси. Приймає лікар: Романенко Світлана Юріївна
  • Консультація дерматокосметолога
Працює з 09:00-19:00