Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Електрокоагуляція папілом у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Електрокоагуляція папілом від 40 грн

Електрокоагуляція папілом — це процедура термічного ураження новоутворень, яку проводять за допомогою високочастотного ножеподібного електрода. Така операція дозволяє позбутися папілом за один сеанс. Перевага цього методу — візуальний контроль за глибиною проникнення в шкіру, що зменшує ризик рубцювання дерми. Також процедура електрокоагуляції дозволяє відправити видалені тканини на гістологічне дослідження. Папілома — доброякісне утворення, яке розвивається з плоского епітелію та проявляється на шкірі у вигляді сосочка.

Підготовчі процедури

Особливої підготовки процедура не потребує. Однак необхідно проконсультуватися із дерматологом. Лікар огляне шкіру, встановить кількість новоутворень та, можливо, призначить діагностику новоутворень на ВПЛ (вірус папілом людини). Перед проведенням електрокоагуляції папілом потрібно зняти усі металеві прикраси з тіла, щоб не отримати глибоких опіків шкіри.

Електрокоагуляція папілом

Процес електрокоагуляції папілом передбачає видалення новоутворень електроножем, який водночас коагулює («запаює») усі прилеглі судини. За потребою операцію проводять під місцевою анестезією (у випадку видалення цілого ряду папілом), спрямовуючи петлю електрокоагулятора (із температурою 800 °C) на папіломи. Ефект термального ураження очевидний — папіломи відмирають. Цей метод широко застосовують при усуненні новоутворень у важкодоступних місцях (повіках). На місці видалених папілом утворюється невелика скоринка, яка потребує дбайливого догляду. Її заборонено віддирати, допоки вона не відлущиться самостійно.

Показання та протипоказання

Показання до проведення процедури:

  • естетичний вигляд;
  • фізичний дискомфорт (розташування у незручних місцях).

Протипоказання до проведення операції електрокоагулятором:

  • онкологічні захворювання;
  • порушення згортування крові;
  • активна фаза герпесу;
  • індивідуальна реакція електропроцедур;
  • соматичні захворювання.

Наслідки

Після електрокоагуляції папіломи повторно не з’являється, адже вдається попередити поширення вірусних клітин в організмі. Пацієнт отримує красиву шкіру без видимих дефектів, що позбавляє його естетичного та фізичного дискомфорту.

33
8,0
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Електрокоагуляція папілом
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00