Клініки дерматології в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Консультація дерматолога 130
Кріодеструкція дерматофіброма 100
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій. Приймають лікарі: Гриценко Катерина Євгеніївна, Жогова Наталля Іллівна
Василий, 23 лютого '17р.

К Геннадию Ивановичу обращался в прошлом году. Врач удалял мне аденоиды. С тех пор чувствую себя отлично, претензий и жалоб нет. Поэтому хочу рекомендовать Дегтярь Геннадия Ивановича, как опытного хирурга с огромным опытом работы.

7,6
Полтава вул. В'ячеслава Чорновола, 24б
Багатопрофільний медичний центр "Медея" відкритий у 2003 році, надає висококваліфіковану допомогу у терапії та діагностиці по багатьох напрямках.
Виталий, 07 червеня '17р.

Обратился к Варвинской с незначительными проблемами жкт. По её направлению сделал все анализы. Выписала мед препараты. После их приема случился жутчайший дискабтериоз-меня тошнило и был вкус металла во рту. Она сказала,что это побочные действия лекарств и через месяц пройдет. Не прошло. Появилась кровь со слизью в кале. Обратился обл больницу к проктологу и после коллоноскопии был поставлен диагноз НЯК.

• Консультація дерматолога
  • Дерматоскопія
  • Лазерне видалення ангиом
  • Лазерне видалення атероми
  • Лазерне видалення базаліоми
Сб: 08:00-15:00 Нд: 09:00-13:00
7,6
Полтава вул. Київська, 14
Медичний центр сімейного здоров’я має першу категорію акредитації, надає допомогу у лікуванні та діагностиці багатьох хвороб по 20 спеціалізаціям. Лікарі клініки мають медичну освіту, багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Петро, 30 листопада '-1р.

Робив у цій клініці УЗД внутрішніх органів, приємно вразила сучасність апаратури. Мені підходить розклад роботи, адже декілька вільних годин є лише у неділю. Робітники привітні та кваліфіковані. Сама клініка справляє позитивне враження. Упевнений, що буду звертатися сюди іще.

• Консультація дерматолога 120
  • Кріодеструкція 300
  • Лазерне видалення папілом 60
  • Кріодеструкція бородавок
  • Кріодеструкція родимок
Сб: 08:00-15:00 Нд: 08:00-15:00
7,5
Полтава пров. Першотравневий, 5 (1-й поверх)
Медично-консультативний центр "Дерматологія" пропонує лікування хвороб шкіри, дерматозів. Провідні фахівці клініки мають вищу категорію кваліфікації, постійно підвищують рівень знань та опановують новітні технології на профільних курсах та семінарах. Приймають лікарі: Макарова Олена Олексіївна, Білаш Наталія Геннадіївна
Дарина, 23 лютого '17р.

Користуюсь послугами Вікторії, коли виникають проблеми зі шкірою обличчя. Часто звертаюсь до неї за консультацією. Вона гарний фахівець, та дуже позитивна людина.

• Електрокоагуляція
Працює з 10:00-20:00
Полтава вул. Соборності, 66
Медично-консультаційний центр "Фоліна" пропонує діагностику та лікування у таких напрямках, як гінекологія, стоматологія, вертебрологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія.
Поліна, 06 січня '17р.

Відвідую у «Фоліані» косметолога та стоматолога. Також проходила тут курс масажу та озонотерапії. Цілком задоволена якістю обслуговування, умовами перебування у клініці та ставленням персоналу.

Полтава вул. Небесної сотні, 59/2
Косметологічний центр "Анабель" надає широкий вибір послуг для омолодження шкіри, повертає красу жінкам та чоловікам.
Ярина, 01 січня '17р.

Приходжу до «Анабель» кожної неділі – це мій релакс-ритуал. Тут можна не тільки омолодитися, а й повністю відпочити. Спробувала тут різні види масажу, обгортування, пілінги та пресотерапію. Чудове місце, куди хочеться повертатися знову і знову!

• Механічний пілінг
Нд: 09:00-18:00
Полтава вул. Свиштовська, 3
Медична санітарна частина "Нафтахімік" надає медичну допомогу в лікуванні та діагностиці багатьох захворювань по 13 напрямкам. В штаті клініки висококваліфіковані лікарі.
Родина Нестайко, 03 січня '17р.

Користуємося послугами цієї клініки усією родиною. Зручно, що тут можна пройти усі потрібні обстеження та отримати консультацію необхідного спеціаліста. Крім того, у них є свій стаціонар. Умови перебування дуже комфортні, усі робітники клініки уважні та привітні.

• Консультація дерматолога
Працює з 08:00-17:00
Полтава вул. Коваля, 5
Медичний центр "Пол-Ейс" спеціалізований на діагностиці, лікуванні хвороб та інфекцій гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного характеру. Лікарі центру мають профільну медичну освіту.
Платон, 10 січня '17р.

Про медичний центр «Пол Ейс» мені розповів брат. Коли виникли проблеми, звернувся до уролога саме сюди. Лікар мені сподобався, призначене лікування видалося дуже дієвим. Дійсно сучасна та комфортна клініка. Обов’язково буду звертатися сюди іще.

Працює з 09:00-17:00
6,6
Полтава Жовтневий район
Багатопрофільний медичний центр "Медіон" надає допомогу в лікуванні та діагностиці захворювань по більш ніж 20 напрямкам, будуючи роботу на принципах доказової медицини. В штаті лікарні кандидата медичних наук, сертифіковані лікарі вищої, першої та другої категорій кваліфікації. Приймає лікар: Макарова Олена Олексіївна
Сергей, 12 червеня '17р.

Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
6,1
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Медичний центр ОН Клінік почав роботу у 2010 році, відноситься до міжнародної мережі медичних установ. Філія спеціалізується у діагностиці та лікуванні хвороб проктологічного, дерматовенерологічного, гінекологічного, урологічного напрямків. До колективу лікарів входять фахівці вищої та першої категорії з багаторічним досвідом. Приймає лікар: Коблицька Наталія Вадимівна
Таисия, 10 лютого '17р.

Светлана Викторовна мой неизменный УЗИ-специалист. Обращалась к ней неоднократно, с самого нашего знакомства, она зарекомендовала себя только с хорошей стороны. Да и много моих знакомых пользуется ее услугами, всем она нравится.

• Консультація дерматолога 130
  • Лікування акне