Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування екземи у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Екзема — це алергічне захворювання шкіри, що супроводжується запальними процесами та має хронічний характер. Причини хвороби — імунологічні, алергічні та нейроендокринні порушення. У зоні ризику перебувають особи, які мають хворих на екзему родичів.

Загальні симптоми:

 • почервоніння шкіри;
 • рожево-червоні вузлики;
 • папули із сірою рідиною;
 • гнійні папули із мутним вмістом;
 • поглиблення внаслідок лопання папул;
 • випадіння волосся;
 • сухі кірочки;
 • утворення лусочок та сухих пластинок.

Як лікувати

Важливо дотримуватись індивідуального підходу до лікування пацієнта та усунути причини захворювання. Потрібно мінімізувати ймовірність подразнення хворої шкіри. Лікар призначає кальцій, аскорбінову кислоту, протиалергійні та заспокійливі препарати. У випадку наявності інших захворювань долають і їх. Наприклад, при порушенні травлення застосовуються солі жовчних кислот, ферменти підшлункової залози, спазмолітичні та десенсибілізуючі засоби.

Збалансувати роботу нервової системи можуть транквілізатори, електросон, гіпнотерапія, седативні засоби, зокрема валеріана та настоянка пустирника. Як протизапальний засіб призначається розчин натрію тіосульфату. При гострому перебігу захворювання застосовуються водні процедури. Ефективні відвар череди, кальцій перманганат та крохмаль. Застосовуються примочки фурацилінового розчину та антибіотики. Перемогти суху екзему дозволяє нафталінова паста та препарати на основі дьогтю. Призначаються заспокійливі та гормональні засоби. Хворий повинен висипатись, уникати потрапляння побутової хімії та прямих сонячних променів на уражені ділянки.

Як діагностувати

Лікар проводить анамнез та огляд пацієнта. У разі виникнення труднощів при постановці діагнозу застосовується біопсія шкіри. Наявність накопичень ексудату у хворих тканинах, запальних процесів у дермі та вторинних інфекцій підтверджують попередній діагноз.

Диференціальна діагностика дозволяє відрізнити ензему від застійного, атопічного, контактного та алергічного дерматиту. Інколи захворювання приховане за ознаками кількох із перерахованих різновидів.

Наслідки

Без дотримань рекомендацій лікаря під час вагітності симптоми екземи передаються малюкові. Ризик зростає і під час годування грудьми.

У разі самолікування може розвинутись алергічний дерматит.

Унаслідок регулярного тертя хворих ділянок з’являються ранки. Через них у кров потрапляє інфекція чи грибок. Виникають рубці, виразки та гнійні процеси. Екзема поширюється на здорові ділянки шкіри.

3 відгука
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
10
Екзема вкрила всю руку. Без лікування неможливо, самі розумієте. Свербіж жахливий. Боюсь, щоб шкіра не лопнула. Ой, така жахлива болячка (((( Лікар призначив таку мазь як Синафлан. Нанесла її на ніч. Вранці змогла пошевелити пальцями. Навіть колір долоньки став природнім. Зник той скарлатиновий колір. Дякую за полегшення!!!!
8
Лікування екземи справа дуже індивідуальна. Особисто мені лікар призначив мазь Белогент і таблетки Супрастин. Допомагають. Реакція у кожного різна, тому не зволікайте із консультаціями. Спробуйте нове лікування. Можливо воно буде більш дієвим. І ніколи не покладайте рук!
7
Екзема в мене з 15 років.. Багато чого перепробував. Також не зупиняюсь на консультаціях у нових лікарів. Потрапив до дерматолога у цій клініці вперше. Відверто, добра людина та першокласний спеціаліст. Лікування призначив дієве. Врятував мене маззю Адвантан. Протягом двох тижнів наношу, далі відчуваю суттєве полегшення. Дав корисні рекомендації щодо побуту. Дякую за допомогу!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймають лікарі: Глушкова Людмила Сергіївна, Марутяк Оксана Степанівна
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
 • Лікування екземи
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00
7,7
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
 • Лікування екземи
Працює з 09:00-16:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Лікування екземи
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00