Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Електрокоагуляція міліуми у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Електрокоагуляція міліуми — це делікатний метод видалення косметологічних дефектів із шкіри людини. Після цієї процедури рівень ризику утворення помітних рубців найменший. Електроніж коагулює найдрібніші судини, що живили новоутворення, зводячи появу кровотеч до нуля. Міліума — підшкірний білий чи жовтий вугор, що з’являється внаслідок закупорювання шкіряних пір.

Підготовчі процедури

Перед електрокоагуляцією міліум слід пройти консультацію у дерматолога. Лікар огляне шкіру та чітко встановить кількість необхідних маніпуляцій (можливо, знадобиться декілька сеансів, щоб позбутися усіх міліум). Особливої підготовки процедура електрокоагуляції міліум не потребує. Однак необхідно зняти усі металеві прикраси з тіла, щоб шкіра не зазнала опіків.

Електрокоагуляція міліуми

Процедура видалення міліум розпочинається із обробки певної ділянки антисептичними засобами та введення місцевої анестезії. Дефект усувають за допомогою нагрітої петлі електроду (800 °C), яка видаляє новоутворення за лічені секунди. На місці видалення міліуми утворюється невелика скоринка, яку пацієнт за рекомендаціями лікаря повинен обробляти спеціальним засобом протягом 5-7 днів. Після цього скоринка відпадає та залишає рожеву плямку, яка скоро зблідне та не залишить жодного сліду від міліуми.

Показання та протипоказання

Показання до проведення електрокоагуляції міліум — естетичний аспект (новоутворення занадто помітне).

Протипоказання до проведення операції електрокоагулятором:

  • підозра на онкологічне захворювання;
  • ризик рубцювання дерми (занадто чутлива шкіра);
  • порушення, що пов’язані із згортуванням крові;
  • індивідуальна реакція на електричний струм.

Наслідки

Пацієнт стає власником чистої шкіри без помітних жовтих вугрів — міліум.

33
8,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Електрокоагуляція міліуми
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00