Клініки дерматології у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Консультація дерматолога 200
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Сергій
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Вадим
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Леонід
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
18 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Дерматологія" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
У районах міста
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський

Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський

Години роботи:

Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)

Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський

Львів вул. Генерала Чупринки, 3 р.Франківський

Львів вул. Дрогобицька, 8

Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський

Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський

Години роботи:

Львів вул. Огієнка, 3 р.Галицький (Центр)

Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський

Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00