Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Клініки дерматології в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Консультація дерматолога-венеролога 400
Консультація дерматолога 295
6 відгуків
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед
10
Валентина Володимирівна
Найкращий медичний центр в Чернівцях по діагностиці та організації внутрішньої роботи. Все чітко, без черг, записалась на свою годину, прийшла, зробила обстеження і не очікуєш по кілька годин, як в Діагностичному на Стасюка. Дуже задоволена роботою та кваліфікацією лікарів, зокрема, Статна Надія, у якої щороку проходимо узд щитовидки, та ендокринолог Іванна Михайлівна, що проводить консультації та назначає і контролює лікування.
30 ноября '-1 г.
10
Тарас
Були з дітьми на УЗД. Все на вищому рівні. Є дитячий куточок з іграшками, в кабінеті на окремому телевізорі ідуть мультфільми, що відволікає дитину, і дає можливість лікарю зробити якісно обстеження. Молодці, що враховуєте усі деталі. Так тримати.
30 ноября '-1 г.
10
Світлана Петрівна
Лікувала тут варикоз. Дуже задоволена результатом, лікар молодий, але має вже великий досвід, і зробив усе чудово. Дякую усьому персоналу.
12 июня '18 г.
10
Анжела
Отличная клиника с новым оборудованием и квалифицированными специалистами! Рекомендую!
05 мая '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Чернівці вул. Рівненська, 5а
Медичний центр "Базисмед" — багатопрофільна клініка, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом дієтологи, флебологи, урологи, сімейні лікарі, хірурги, пластичні хірурги, проктологи, онкологи, кардіологи та інші фахівці. Приймає лікар: Перепічка Михайло
  • Консультація дерматолога-венеролога 400
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,1
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії. Приймають лікарі: Мороз Ірина Дмитрівна, Попюк Людмила Октавіанівна
  • Консультація дерматолога 295
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 10:00-14:00
8,9
Чернівці вул. 28 червня, 25
Центр естетичної косметології "Грація" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в напрямку апаратної та ін’єкційної косметології, дерматології, пластичної хірургії, усіх видів масажу. Серед лікарів центру кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
  • Консультація дерматолога
  • Догляд за тілом
  • Лікування мозолів, натоптишів, тріщин
  • Догляд за стопою діабетика
  • Лікування грибкового ураження нігтів (нігтьового грибка)
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-18:00