Електрокоагуляція бородавок у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Електрокоагуляція бородавки — це операція з видалення новоутворень електрокоагулятором (приладом, що працює на високочастотному струмені). Висока температура «запаює» дрібні кровоносні судини, що попереджує виникнення кровотеч. Однієї операції достатньо, щоб позбутися декількох бородавок одразу.

Підготовчі процедури

Особливої підготовки електрокоагуляція не потребує. Однак необхідно зняти усі металеві прикраси з тіла, щоб не отримати глибоких опіків шкіри.

Електрокоагуляція бородавки

Процедура полягає у видаленні ділянки шкіри з новоутворенням за допомогою електроножа, який водночас коагулює («запаює») усі прилеглі судини, які підживлювали бородавку. Операцію проводять під місцевою анестезією, спрямовуючи петлю електрокоагулятора (із температурою 800 °C) на новоутворення, яке під тиском високої температури, відмирає. Маніпуляція триває лічені хвилини. Важливо, що після електрокоагуляції не залишається видимих рубців. Тому цей метод широко застосовують при видаленні новоутворень у важкодоступних місцях (повіках).

Показання та протипоказання

Показання до проведення електрокоагуляції:

• естетичний аспект (новоутворення занадто помітне);
  • фізичний дискомфорт (розташоване у незручних місцях).

Протипоказання до проведення операції електрокоагулятором:

• підозра на онкологічне захворювання;
  • порушення згортання крові;
  • герпес;
  • індивідуальна реакція на електричний струм.

Наслідки

Після електрокоагуляції бородавка повторно не з’являється, адже разом із новоутворенням гине вірус, що викликав її появу. Пацієнт отримує красиву шкіру без видимих дефектів. Проте у деяких випадках простежується свербіж та печіння на місці проведеної операції. Це пояснюється підвищеною чутливістю шкіри, що швидко минає.

Знайдена 1 клініка
2 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Констянтин
Мав декілька бородавок на потилиці, які постійно заважали мені носити головні убори. Одного дня я відвідав лікаря, який порадив електрокоагуляцію, яка швидко випалює проблемний об'єкт. Декілька хвилин і процедура закінчена і без рубців.
Маргарита
У мого сина близько місяця назад з'явились бородавки на пальцях правої руки. Спочатку я використовувала народні методи лікування, та ніякого ефекту вони не дали і я звернулась до лікаря. Дерматолог порадив електрокоагуляцію - лікування методом випалювання струмом. Кілька хвилин і операція закінчилась.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії.
  • Електрокоагуляція бородавок
Записатися на прийом