Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування вітіліго у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Вітіліго — це вогнищева депігментація шкіри. Більшу ймовірність захворіти мають особи, які нездужають на аутоімунні хвороби.

При вітіліго руйнуються меланоцити — клітини, які відповідають за пігментацію шкіри. Білі плями з’являються на обличчі, кінцівках, статевих органах, слизових оболонках, сітківці ока. Інколи світлішає волосся.

Інші симптоми: свербіж та утворення чітких плям із світлим відтінком.

Як лікувати

Основа лікування — стимулювання організму до підвищення кількості меланіну. Застосовуються спиртові розчини та мазі, які сприяють підвищенню чутливості шкіри до ультрафіолету. Їх наносять на непігментовані ділянки. Використовуються такі препарати, як меладинін, бероксан, псорален та псоберан. Також призначаються курси опромінення ультрафіолетом та фотохіміотерапія. Щоб захистити організм від шкідливого сонячного ультрафіолету, білі плями рекомендується змащувати спеціальними кремами.

Як діагностувати

Анамнез та огляд пацієнта допомагають встановити попередній діагноз. Для підтвердження лікар призначає біопсію та гістологічне дослідження. Невелика кількість мелантоцитів та специфічні зміни колагенових волокон свідчать про наявність вітіліго. А зменшення кількості лімфоцитів — про пізню стадію захворювання. Важливо не сплутати вітіліго із атопічним дерматитом, трихофітією, меланомою, альбінізмом та сифілісом.

Наслідки

Вітіліго зумовлює психологічні проблеми. Хворий соромиться білих плям, відчуває невпевненість у собі, піддається поганому настроєві, що може перерости у стрес. Уникає появи у людних місцях та замикається у собі. Унаслідок вітіліго відбувається порушення роботи щитоподібної залози. Інколи — гормональні збої. А на ранній стадії недугу легко сплутати із звичайним подразненням шкіри.

Що таке лікування вітіліго?
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Борис
Працюю у галузі в якій досить важливо мати гарний зовнішній вигляд та мене спіткала хвороба яку називають вітіліго, мої руки почали вкриватись білими плямами, після періоду паніки я зустрівся з лікарем який призначив ультрафіолетове опромінення шкіри. Метод дієвий, допоміг за досить короткий термін.
27 июля '16 г.
7
Коля
Приблизно рік тому у мене діагностували вітіліго - хворобу, що характеризується розвитком на шкірі білих плям. Вона життю не загрожує та на людях соромно показувати цю ваду. Тому пішов до лікаря який призначив препарат з вітаміном В1, після певного періоду приймання ліків зони ураження хворобою почали меншати.
11 сентября '16 г.
10
Владислав
Після досить стресового періоду на роботі почав помічати світлі плями на шкірі рук, злякався та звернувся до лікаря. Після обстеження він сказав, що це вітіліго - втрата пігментації шкіри. Хвороба завдає психологічного удару через зовнішній вигляд. Лікар призначив вітамінотерапію та порадив взяти відпустку, рішення допомогло.
05 июля '16 г.
7
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,98
Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії.
  • Лікування вітіліго
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7.7

Години роботи:

Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-15:00