Клініки дерматології у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Консультація дерматовенеролога 275
3 відгука
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер». Приймають лікарі: Мілян Олена Андріївна, Зайченко Ярина Олександрівна, Блищак Юлія Збігнєвна
Людмила, 10 лютого '17р.

Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.

• Консультація дерматовенеролога 275
  • Консультація дерматолога 275
  • Повторна консультація дерматолога 250
  • Повторна консультація дерматовенеролога 250
  • Видалення врощеного нігтя 1 000
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Вікторія, 10 травня '17р.

Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська

• Лікування контагіозного молюска 400
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Генерала Чупринки, 3
р.Франківський
Медико-консультативний центр "Лотос" - центр сімейного лікаря Ощіпко Ірини Георгіївни. Головною концепцією клініки є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, рання діагностика, ефективне лікування на різних стадіях захворювання, завдяки використанню багаторічного досвіду Ірини Георгіївни. Основна особливість методів лікування - відхід від методик клінік "конвеєрів" та зосередження на потребах паціента.
Юлия, 25 липня '17р.

Хорошая клиника в целом, а главное компетентные и грамотные врачи. Предоставляют очень понятные и развёрнутые консультации, без назначения ненужных анализов как в некоторых клиниках.

• Консультація дерматолога
Працює з 09:00-18:00
7,9
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
Фрич Марія, 23 березеня '17р.

Користувалась послугами клініки неодноразово і ще ні разу мене не було прийнято вчасно. Перший раз з 4 місячною дитиною я чекала 1 годину. Я думала, що це випадковість, але як виявилось це вже тепер норма чекати мінімум до години часу. Вчора п'ятий раз став останнім моїм відвідування даного закладу.

• Консультація дерматолога
  • Лазерне лікування грибка нігтів