Алмазний пілінг — це процедура, що проводиться професійними косметологами з використанням апарату механічної мікродермабразії. Апарат — це насадки з різною величиною нанесених алмазних частинок. Кристали алмазів обробляються лазером, а ступінь їх зернистості впливає на глибину та інтенсивність очищення.
Підготовчі процедури
Перед алмазним пілінгом необхідно розпарити та добре очистити шкіру. Від цього залежить ефективність усієї процедури.
Алмазний пілінг
Процедура не викликає неприємних відчуттів під час та після виконання.
Косметолог оглядає шкіру, залежно від її типу та стану обирає насадки й проводить пілінг, під час якого злущений епітелій і забруднення всмоктуються в спеціальний отвір, тому не потрапляють в легені клієнту чи лікарю, що виконує процедуру. Завершальний етап — це нанесення заспокійливої, зволожуючої маски, яка сприяє регенерації та відновленню шкіри.
Показання та протипоказання
Алмазний пілінг застосовують при:
- целюліті;
- недостатній вологості, в’ялості, втраті тонусу та пружності шкіри;
- дрібних зморшках;
- пігментних плямах;
- шрамах, рубцях.
Протипоказання для проведення цієї косметологічної процедури:
- онкологічні захворювання;
- хімічний пілінг, проведений незадовго до алмазного;
- кардіостимулятор;
- будь-які види опіків;
- порізи, свіжі рубці;
- бородавки, герпетичні висипання;
- цукровий діабет;
- вагітність, період лактації;
- бронхіальна астма.
Наслідки
Кілька днів після процедури можливе невелике почервоніння обличчя, але неприємних відчуттів зазвичай не відзначається. Для успішного алмазного пілінгу треба уникати сонячних променів і використовувати сонцезахисні засоби з фактором захисту не менше 25. В іншому випадку проявиться пігментація шкіри. Аби не спровокувати гнійничкових висипань чи подразнення, не варто відвідувати сауни, басейни та лазні протягом десяти днів після процедури. Щоб зменшити ймовірність почервоніння та запалення шкіри, появи прищів і вугрів, протягом перших семи днів не варто займатися важкою фізичною працею чи спортом.