Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Хірургічне висічення родимки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Хирургическое иссечение родинки 1400 грн

Хірургічне висічення родимки ― це процедура, за допомогою якої можна позбутися родимок великого розміру. Також ця операція застосовується для видалення новоутворень злоякісного характеру.

Підготовчі процедури

Перед сеансом лікар ретельно оглядає родимку, вивчає історію хвороби пацієнта та призначає діагностичні заходи. Обов'язково потрібно здати аналіз крові, а також пройти гістологію. Замість

останнього може бути використана дерматоскопія. Це дозволить визначити характер родимки і встановити необхідність її усунення. У разі виявлення злоякісних родимок операція обов'язкова.

Хірургічне висічення родимки

Під час операції робиться облямовуючий розріз, який захоплює навколишню здорову шкіру, а також поверхневий шар клітковини (залежно від ситуації це може бути від 0,2 до 0,5 см), а сам невус висікається. Потім відбувається ушивання рани за допомогою косметичного шва (використовується атравматичний шовний матеріал). Видалений біоматеріал відправляється на гістологічний аналіз.

Для проведення операції застосовують місцеве знеболення. Середня тривалість висічення не перевищує години. Тривалість процедури залежить від розміру і глибини залягання родимки, а також від її місця розташування.

Показання та протипоказання

Операція може бути призначена, якщо невус:

  • має великий розмір (від 5 мм) або збільшується;
  • розташований у ділянці, де його легко травмувати;
  • змінює колір (тон став неоднорідним), а його краї та форма змінюються й набувають нерівних обрисів;
  • почав утрачати однорідність, щільність і розпадається на частини;
  • був пошкоджений механічно або внаслідок термічного чи хімічного опіку.

Також якщо існує підозра на онкологічні захворювання.

Операцію варто відкласти до повного одужання пацієнта при:

  • гострих запальних процесах;
  • інфекційних захворюваннях;
  • загостреннях герпесу.

Наслідки

Після хірургічного втручання ризик виникнення ускладнень зведений практично до мінімуму. Зрідка до рани потрапляє інфекція через неправильний догляд у післяопераційний період. Частіше з'являються почервоніння, набряк, згодом пігментні плями, після видалення великих невусів залишаються шрами

46
8,0
7,7
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Хірургічне висічення родимки
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00
7,6
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
  • Хірургічне висічення родимки
Працює з 09:00-16:00