Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Хірургічне лікування врослого нігтя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Видалення врощеного нігтя 1000 грн
Хирургическое лечение вросшего ногтя 350 грн

Хірургічне лікування врослого нігтя — це усунення хірургічним шляхом вростаючого краю нігтьової пластини у бічну шкіру. Захворювання може поєднуватись із запальними процесами. Найчастіше характерне для зовнішньої сторони великих пальців однієї або відразу двох кінцівок. Захворювання спричиняє збільшення пальця в розмірі та дискомфорт при русі.

Симптоми:

  • почервоніння нігтьового валика та суміжної шкіри;
  • пульсуючий біль унаслідок тиску та тертя;
  • наростання зайвої тканини навколо нігтьового валика;
  • припухлість;
  • нагноєння, виразка шкіри.

Підготовчі процедури

Лікар ознайомлюється із симптомами захворювання шляхом анамнезу та огляду пацієнта. Аналізує можливі причини розвитку недуги та медичні препарати, що приймав хворий. Призначає аналіз крові, а у разі запальних процесів м’яких тканин — протизапальні та антибактеріальні засоби. У складних випадках використовує показники рентгенограми.

Хірургічне лікування врослого нігтя

Якщо пошкоджена частина нігтьової пластини, лікар видаляє лише її. Щоб попередити рецидив, усувають ще й частину паросткової зони. Ніготь виростає вужчим та не спричиняє дискомфорту. Повністю видаляють врослий ніготь за наявності гнійних виділень та яскраво вираженої деформації. Часто використовується методика Бартлетта. Швами стягують прооперовану ділянку.

Показання та протипоказання

Показання — друга та третя стадії захворювання.

  • Під час другої стадії приєднується інфекція. Організм сприймає врослу нігтьову частину як сторонній предмет, що зумовлює запальні процеси та гнійні видалення.
  • Третя стадія проявляється як поширення грануляційної тканини в зону нігтьового валика. Іноді переростає у хронічну форму. Нігтьова пластина ущільнюється та деформується.

Хворим на цукровий діабет потрібно бути особливо обережними, оскільки недуга призводить до розвитку гангрени. На першій стадії захворювання хірургічне втручання не потрібне. Використовується медикаментозне лікування. Також лікар може розм’якшити ніготь спеціальними примочками та зрізати його стерильними інструментами.

Наслідки

Відчуття болю та дискомфорту може зберігатись упродовж 2 тижнів. Натомість хірургічне втручання попереджує розвиток уже згаданої гангрени, сепсису та порушень кровообігу

62
9,0
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
  • Видалення врощеного нігтя 1 000
Працює з 08:00-19:00
Сб: 10:00-14:00
8,5
Львів пр-т Червоної Калини, 58
р.Сихівський
Медико-косметологічний центр "Зозулька" понад 15 років займається оздоровленням та омолодженням обличчя та шкіри. В центрі працюють лише кваліфіковані лікарі: пластичний хірург, дерматовенеролог, косметолог.
  • Хірургічне лікування врослого нігтя от 350
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00