Хірургічне лікування врослого нігтя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Видалення врощеного нігтя 2000 грн

Хірургічне лікування врослого нігтя — це усунення хірургічним шляхом вростаючого краю нігтьової пластини у бічну шкіру. Захворювання може поєднуватись із запальними процесами. Найчастіше характерне для зовнішньої сторони великих пальців однієї або відразу двох кінцівок. Захворювання спричиняє збільшення пальця в розмірі та дискомфорт при русі.

Симптоми:

• почервоніння нігтьового валика та суміжної шкіри;
  • пульсуючий біль унаслідок тиску та тертя;
  • наростання зайвої тканини навколо нігтьового валика;
  • припухлість;
  • нагноєння, виразка шкіри.

Підготовчі процедури

Лікар ознайомлюється із симптомами захворювання шляхом анамнезу та огляду пацієнта. Аналізує можливі причини розвитку недуги та медичні препарати, що приймав хворий. Призначає аналіз крові, а у разі запальних процесів м’яких тканин — протизапальні та антибактеріальні засоби. У складних випадках використовує показники рентгенограми.

Хірургічне лікування врослого нігтя

Якщо пошкоджена частина нігтьової пластини, лікар видаляє лише її. Щоб попередити рецидив, усувають ще й частину паросткової зони. Ніготь виростає вужчим та не спричиняє дискомфорту. Повністю видаляють врослий ніготь за наявності гнійних виділень та яскраво вираженої деформації. Часто використовується методика Бартлетта. Швами стягують прооперовану ділянку.

Показання та протипоказання

Показання — друга та третя стадії захворювання.

• Під час другої стадії приєднується інфекція. Організм сприймає врослу нігтьову частину як сторонній предмет, що зумовлює запальні процеси та гнійні видалення.
  • Третя стадія проявляється як поширення грануляційної тканини в зону нігтьового валика. Іноді переростає у хронічну форму. Нігтьова пластина ущільнюється та деформується.

Хворим на цукровий діабет потрібно бути особливо обережними, оскільки недуга призводить до розвитку гангрени. На першій стадії захворювання хірургічне втручання не потрібне. Використовується медикаментозне лікування. Також лікар може розм’якшити ніготь спеціальними примочками та зрізати його стерильними інструментами.

Наслідки

Відчуття болю та дискомфорту може зберігатись упродовж 2 тижнів. Натомість хірургічне втручання попереджує розвиток уже згаданої гангрени, сепсису та порушень кровообігу

Знайдено 5 клінік

Сб
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Snizhana
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
6,2
Львів пр-т Червоної Калини, 58
р.Сихівський
Хірургічний центр пропонує пацієнтам проведення діагностики та лікування організму за допомогою оперативного лікування. Виконуються як планові, так і необхідні хірургічні операції.
Medicover
5,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
5,5
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.