Лазерне видалення родимок у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Лазерне видалення родимок — це безпечний сучасний метод пошарового усунення утворення шляхом точкового впливу лазера. Використовується місцева анестезія. Припікаються судини, що попереджує крововтрату та зараження інфекцією. Не залишається шрамів, тому лазер застосовують і для шкіри обличчя. Глибина впливу розраховується залежно від особливостей родимки. Після процедури утворюється крихітне поглиблення, яке зникає впродовж 2 діб.

Родимки (невруси) — це доброякісні шкірні утворення, що виникають унаслідок порушень синтезу та обміну пігменту меланіну. Бувають плоскі або виступають над поверхнею шкіри, шорсткі, гладенькі або покриті волоссям.

Підготовчі процедури

Родимку оглядають дерматолог та онколог. Детально аналізують особливості утворення та відсутність протипоказань. Утворення може бути меланомою або базаліомою, видалення яких має негативні наслідки.

Лазерне видалення родимок

У зону родимки вводять місцеву анестезію. Шари утворення випаровують та поступово знімають. Сучасні технології дозволяють не лише контролювати глибину впливу, а й задавати діаметр променя. Безконтактна методика попереджує потрапляння вірусів та бактерій. Процедура триває менше 5 хвилин. Період відновлення — 2 тижні.

Показання та протипоказання

Звернутись до лікаря потрібно, якщо родимки:

• швидко збільшуються у кількості;
  • змінюють форму та забарвлення;
  • лущаться, ущільнюються;

• герпес;
  • вагітність;
  • проблеми із психікою;
  • ВІЛ.

Лікар не дозволяє видаляти родимку, якщо вона розташована у незручному місці для впливу лазера, велика за розмірами та не може бути усунена повністю. Самостійно видаляти родимку забороняється. Травма утворення може спричинити розвиток раку.

Наслідки

Темна скоринка обробляється марганцівкою впродовж 2 днів. Інколи призначаються мазі для загоєння, які містять антибіотик. Скоринку забороняється здирати, щоб не уповільнити відновлення шкіри та не занести інфекції. Її не варто мочити та наносити косметичні засоби, крім сонцезахисних кремів.

Результати:

• повне видалення родимки;
  • відсутність рецидивів;
  • невеликий період відновлення;
  • відсутність шрамів та рубців;
  • немає жорстких обмежень під час реабілітаційного періоду.
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Родимки у паховій западині видалили за допомогою лазера. Відчувала невеличке пощипування. А так все прекрасно! Тепер нормально можу поголити пахви. Дуже багато разів роздирала їх. Запалювались. Треба було відразу піти і не мучитись.
Генетично маю багато родимок на тіло. Турбували вони мене на шиї. Під словом турбували, я маю на увазі естетичний дискомфорт. Спереду на шиї був цілий ланцюжок родимок. Пішла на консультацію до дерматолога. Лікар відразу не може взяти і видалити новоутворення, тому що треба здати необхідну низку аналізів. Ось і я все пройшла все, що треба було. Береженого Бог береже. На місці видалених родимок була невелика скоринка. Через деякий час вона відпала і слідів як і не було.
Три некрасиві родимки знаходились у мене на лобі. Носила довгий чуб, бо комплексувала. Якось друзі помітили їх і кепкували. Це мене сильно вкололо, тому пішла до дерматолога. Лікар з усією серйозністю поставилась до мого питання. Пройшла певні дослідження. Здивувало наскільки професійно все було. Видаляли родимки лазером. Процедура швидка, безболісна. Шрамів не залишилось.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Лазерне видалення родимок
Працює з 10:00-19:00
7,4
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
  • Лазерне видалення родимок
Працює з 09:00-16:00