Клініки дерматології у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Консультація дитячого дерматолога 200
Рівне вул. Княгиницького, 5а
Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками.
Слава, 13 січня '17р.

Пользуемся услугами АНИКО всей семьёй – удобно, что в одном месте можно и обследования все нужные пройти, и на приём к врачу без очередей попасть. Ребенку делали здесь же курсами процедуры: массаж, магнитотерапию, электрофорез – порадовало, что всё оборудование новое и современное.

• Консультація дитячого дерматолога 200
  • Лікування атопічного дерматиту
  • Лікування грибкових уражень шкіри
Працює з 08:00-19:00
Рівне вул. Остафова, 8
Спеціалізовані лікарські кабінети "ДерМед" надають медичну допомогу в діагностиці та лікуванні хвороб за напрямками урології, гінекології, кардіології, косметології та дерматології. Приймає лікар: Демедюк Адріана Василівна
Ольга, 12 червеня '17р.

Звернулась медичний центр по рекомендаціі знайомих. Заплатила за прийом до дерматолога, однак вона зразу ж повідомила, що дане захворювання лікує лікар іншої спеціалізаціі, яка знає нові методики лікування і мені потрібно записатись саме до неї. Я так і зробила: записалась і знову проплатила.. Проте схвально проанонсований спеціаліст почала вести дивно, коли я ій показала всі аналізи які я зробила раніше в іншій клініці. Говорити не захотіла і навіть вийшла з кабінету полишивши мене одну. Я так зрозуміла, що сподівалисьсь підзаробити на аналізах, а не вийшло, от і пропав інтерес.Нічим не допомогли і кошти не повернули. Непорядні люди.

• Електрокоагуляція
  • Консультація дерматолога
Працює з 08:30-19:30
7,9
Рівне вул. Мірющенка, 31 (новобудова навпроти міської лікарні, 2 пов.)
Медичний центр лікаря Яни Кравчук створений у 2011 році, спеціалізується на всебічній медичній допомозі у галузі косметології. Фахівці клініки висококваліфіковані, підвищують рівень знань, опановують новітні технології. Приймає лікар: Кравчук Яна
Вікnтор, 04 лютого '17р.

Впевнений, що нікому не завадить періодично звертатись на консультацію до психолога. Курс лікування у Олександри Сергіївни мене повністю відновив, багато помилок своїх осмислив, та навчився керувати собою у складних ситуаціях. Рекомендую доктора Скороход іншим.

• Видалення пігментації 400
  • Догляд за проблемною шкірою 220
  • Електрокоагуляція від 50
  • Консультація дерматолога 50
7,8
Рівне вул. Студентська, 14
Центр естетичної медицини "Мед енд Лайф" пропонує сучасні апаратні та ін’єкційні методи омолодження та оздоровлення шкіри.
Маша, 17 липня '17р.

Скористалася послугами центру. Залишилася дуже задоволена. Робила нову процедуру Гідропілінг. Шкіра зволожена, пори чисті. На слідуючий день була вражена ефектом. Дякую косметологу. Зауважу, що тут дотримуються всіх правил дезинфекції (звернула на це увагу).

• Консультація дерматолога 90
  • Мікротокова терапія з акне 160
  • Лазерна корекція розтяжок від 750
  • Лазерне видалення папілом від 50
  • Лазерне видалення бородавок від 100
Сб: 09:00-20:00 Нд: 10:00-16:00
7,7
Рівне вул. Княгині Ольги, 10а
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Луїза, 10 січня '17р.

У матері досить давно почалися проблеми із серцем, нещодавно звернулися до «Кардіоліти» і були приємно здивовані. Європейський рівень обслуговування і уся потрібна сучасна апаратура. Робили там дослідження за Холтером, нас консультує досвідчений кардіолог. Чудово, що у нас є така клініка!

• Консультація дерматовенеролога
  • Лікування грибкових уражень шкіри
  • Лікування грибкового ураження нігтів
Працює з 09:00-18:00
7,6
Рівне б-р Богдана Хмельницького, 3
Приватна практика лікаря дерматовенеролога Єгеря А.І. надає медичну допомогу у виявленні та лікуванні захворювань шкіри різної етимології. Провідний спеціаліст - лікар вищої категорії кваліфікації з багаторічним досвідом. Приймає лікар: Єгер Олександр Йосипович
Константин, 07 серпня '16р.

Лечил высыпание на коже. Есть результат. Спасибо врачу.

• Дерматоскопія
  • Консультація дерматовенеролога
  • Лікування атопічного дерматиту
  • Лікування вітіліго
Працює з 09:00-19:00
7,4
Рівне пров. Хутірський, 5
Центр пластичної хірургії та лазерної косметології створений у 2012 році як сучасний та зручний заклад, що проводить терапію та омолодження шкіри.
Олена, 11 січня '17р.

Нещодавно робила в цьому центрі ринопластику. Задоволена роботою лікаря та результатом. Затишні палати, комфортне перебування та європейська якість послуг. Іще мені дуже подобається, що клініка розташована за містом – це дає додаткову анонімність.

• Лазерне видалення родимок
  • Лазерне видалення папілом
  • Лазерне лікування акне
  • Видалення пігментації
7,3
Рівне вул. Мірющенка, 25а (Центральна міська лікарня), хірургічний корпус
Регіональний центр пластичної хірургії та косметології створений 25 років потому, спеціалізується в галузі краси та омолодження, проводить хірургічні операції та апаратне лікування шкіри.
Матильда, 11 січня '17р.

Більше двадцяти років користуюся послугами центру, тому ніхто не дає мені більше 45 років, хоча давно вже не так) За цей час робила тут багато різних косметологічних процедур і можу точно сказати, що ті, хто тут працюють, дійсно знають, що роблять. Тому користуюся сама і раджу подругам.

• Лазерне видалення родимок
  • Лазерне видалення папілом
  • Лазерне лікування акне
  • Видалення пігментації
6,1
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Медичний центр "Оксфорд Медікал" працює понад 10 років, відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, надає медичну допомогу за багатьма напрямками. Приймають лікарі: Дзюбенко Аліна Олегівна, Філончук В'ячеслав Олександрович
Олександра, 25 липня '17р.

Доброго дня усім!Шукала відгуки про іншого лікаря,але прочитиавши останній хочу поділитись своїм досвідом відвідин педіатра.Не буду писати багато...Василівна у моєму телефоні під №1 на швидкому наборі,це та людина,яка маючи трьох дітей(дівчинка здається до року)ніколи не скинула мого дзвінка,не сказала-я не маю часу,запишіться завтра на прийом і.т.д.,завжди дасть пораду і заспокоїть.Лікар,яка,даючи консультацію по телефону,ніколи не сказала-мій час дорогий,даю номер карти-завжди каже-будьте здорові.Моя дитина тільки цього року їсть не розтоплене морозиво УРА!!!І мені не важливо яким градусником Василівна поміряє моїй дитині температуру, на чому мені напише лікування,від цього процес лікування не мііняється. Це Людина і Лікар.!Рекомендую всім знайомим.

• Консультація дерматолога 195
  • Схема лікування проста 350
  • Схема лікування розширена 550
  • Лазерна та ультразвукова терапія, 1 сеанс 170
Працює з 08:00-20:00
6,0
Рівне вул. Костромська, 41
Центр здоров’я та краси "Єва" спеціалізований в сфері косметологічної терапії шкіри обличчя, тіла та волосся.
  • Видалення пігментних плям лазером від 100
  • Консультація дерматолога 100