Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування контагіозного молюска у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Видалення контагіозних молюсків (1 процедура) від 200 грн

Контагіозний молюск — це захворювання вірусного характеру, збудник якого — вірус контагіозного молюска. Він проявляється як поодинокі або численні вузлики тілесного кольору. Передається через статеві контакти та побутові предмети. Ознаки захворювання з’являються через 2 тижні після потрапляння вірусу в організм.

Симптоми:

 • безболісні вузлики тілесного кольору розміром до 3 мм, що мають поглиблення в центрі, при натисканні виділяють кашкоподібну масу із вірусними частинками та можуть зливатись між собою;
 • наявність висипань у зоні статевих органів, на обличчі, шиї, руках, тулубі та внутрішніх поверхнях стегон;
 • свербіж, що посилюється внаслідок розчісування.

Як лікувати

Інколи захворювання проходить самостійно через декілька місяців або років. Може знову повернутись при зниженні імунітету.

Методики лікування контагіозного молюска:

 • кріодеструкція — умертвіння висипань внаслідок впливу низькотемпературного рідкого азоту;
 • електрокоагуляція — використання дерматологічного апарату задля припікання утворень;
 • лазеротерапія — точковий монохроматичний та когерентний вплив світла на вузлики;
 • імуносупресивні креми та мазі.

Ефективний засіб — хірургічне видалення висипки під місцевою анестезією. Упродовж одного місяця проводять одну процедуру, протягом кварталу пацієнт видужує. Вміст вузликів видалено, травми шкіри мінімальні. Хіміопрепарати використовують, якщо висипань небагато. Протягом тривалого часу їх не застосовують, щоб не подразнювати шкіру. Для більшості пацієнтів призначають лікувальне ультрафіолетове опромінення та ацикловір.

Як діагностувати

Якщо контагіозний молюск має яскраво виражені симптоми, достатньо анамнезу та огляду пацієнта. В іншому випадку лікар призначає гістологічне дослідження. Якщо вузлики містять ороговілі клітини епідермісу та круглі молюскоподібні тільця, діагноз підтверджується.

Наслідки

У разі відсутності кваліфікованого лікування:

 • розвиваються бактеріальні інфекції;
 • з’являються запальні процеси;
 • збільшується розмір та кількість вузликів;
 • можливі рецидиви.
3 відгука
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
10
Добрий день. У моєї племінниці з’явився прищик на геніталіях. Вона його вичавила і через деякий час вкрилась рясною висипкою. Мама її сильно сварила, бо думала, що статевим шляхом заразилась. Племінниця плакала і заперечувала, що це не так. Пішли до дерматолога. Діагноз — контагіозний молюск. Видалили цю гидоту лазером. Лікар сказав, що можлива причина цієї інфекції — знижений імунітет. Тому прописав комплекс для його укріплення.
9
Ці молюски намучили нас і нашу дочку. Пробували азотом лікувати, пили призначені препарати. Результату нуль. Аж тепер коли потрапили до нашого лікаря інфекція відступила Значить так, нам приписали циклоферон (в уколах). Через деякий час тіло дитини стало чисте. Повторно не з’являлось. Щиро вдячні!!!!!!
9
У сина (3 рочки) з’явилась висипка на грудках та статевому органі (контагіозний молюск). Записались до лікаря та отримали таке лікування: ізопринозін таблетки і мазь панавір. 5 разів на день мастили. На 6-ий день вірус почав сходити. Через 10 днів нічого не залишилось. Дякую лікареві!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Видалення контагіозних молюсків (1 процедура) від 200
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00