Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лазерне видалення підошовних бородавок у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Лазерне видалення підошовних бородавок — один із найбільш ефективних і безпечних методів. Підошовні бородавки — це щільні, округлі, тверді, доброякісні новоутворення в місцях підошовного тиску, що приносять больові відчуття. Причина їхнього виникнення — вплив вірусу папіломи людини.

Підготовчі процедури

Перш за все, пацієнт повинен звернутися до лікаря для проведення дерматоскопії — ретельного обстеження шкіри спеціальним приладом (дерматоскопом). Якщо цього не достатньо, то береться зішкріб ороговілого шару та направляється на ПЛР аналіз. Для визначення глибини утворення призначається ультразвукова діагностика.

Лазерне видалення підошовних бородавок

Лазерне видалення відбувається швидко (від кількох до п’ятнадцяти хвилин, залежно від тяжкості випадку), без болю й кровотечі, не провокує появу рубців.

Видалення здійснюється за допомогою карбодіоксидного (засноване на процесі коагуляції крові) та ербієвого лазера (полягає у випаровуванні шарів один за одним). Імовірність появи хворобливих відчуттів й травмування навколишніх тканин мінімальна, оскільки лікар має можливість контролювати потужність і глибину впливу лазерного випромінювання. Після процедури залишається скоринка, яка не вимагає спеціальної обробки та через кілька днів сама відпадає.

Показання та протипоказання

До протипоказань цієї косметологічної послуги зараховують:

  • простудні захворювання;
  • підвищений тиск;
  • підвищена температура тіла;
  • вагітність;
  • період лактації;
  • загострення герпесу.

Наслідки

Лазерне видалення підошовних бородавок — найбільш безпечний і швидкий метод лікування новоутворень. Щоб уникнути можливих негативних наслідків, необхідно обмежити потрапляння косметичних засобів, сонячних променів, води на оброблену ділянку. Для профілактики варто носити вільне взуття, вчасно лікувати порізи, подряпини та надмірну пітливість, вести здоровий спосіб життя.

46
8,0
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Лазерне видалення підошовних бородавок
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00
7,6
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
  • Лазерне видалення підошовних бородавок
Працює з 09:00-16:00