Лікування піодермії у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Знайдено 10 клінік

Руслана
Несвіт Мальвіна, чудовий лікар і професіонал своєї справи. Рекомендую!!!
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Тетяна
Лікувалась у офтальмолога, дуже хороша та чуйна жінка. А головне фахівець!
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Працює з
Пн: 08:00-13:00 Ср: 08:00-13:00 Пт: 08:00-13:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
5,3
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівн
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Львів вул. Замарстинівська, 4
р.Галицький (Центр)
Кабінет косметолога Олени Лисак допомагає зберегти молодість та красу шкіри обличчя, тіла. Пацієнтам надаються сучасні ін’єкційні та апаратні косметологічні послуги. Пацієнтів приймає досвідчений лікар-косметолог