Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Електрокоагуляція кератоми у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи

Електрокоагуляція кератоми — один із найбільш поширених та надійних косметичних методів видалення новоутворень на шкірі. Суть методу полягає у висіченні тканини електроножом та одночасній коагуляції судин, що запобігає виникненню кровотеч. Кератома — доброякісне утворення, яке з’являється через високу сонячну активність та суттєві порушення імунних, ендокринних систем.

Підготовчі процедури

Перед процедурою електрокоагуляції слід проконсультуватися із дерматологом, щоб лікар чітко знав об’єм роботи (видалення цілого ряду кератом займає більше часу та вимагає введення більшої кількості знеболюючого). Також необхідно зняти усі металеві прикраси з тіла, щоб не отримати глибоких опіків шкіри.

Електрокоагуляція кератоми

Процедура розпочинається із введення місцевої анастезії. Далі нагріту петлю електроножа спрямовують на кератому, яка під впливом високої температури (до 800 °C) відпадає. На місці видалених кератом з’являється помітна рожева пляма, що через деякий час перетворюється на скоринку та відпадає. Електрокоагуляція кератоми триває декілька хвилин та проходить безболісно.

Показання та протипоказання

Показання до проходження процедури електрокоагуляції кератоми:

  • естетичний дискомфорт;
  • постійне травмування новоутворень;
  • розташування на відкритій ділянці тіла, на яку падають сонячні промені.

Протипоказання до проведення електрокоагуляції кератом:

  • захворювання онкологічного характеру;
  • патологія згортування крові;
  • активна фаза герпесної інфекції;
  • індивідуальна реакція електропроцедур.

Наслідки

Після електрокоагуляції кератома повторно не з’являється, якщо не нехтувати правилами безпеки перебування на сонці та лікувати імунологічні, ендокринні порушення. Пацієнт отримує красиву шкіру без видимих дефектів. Рожева плямка при дбайливому догляді швидко затягується та не залишає видимого сліду.

33
8,0
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Електрокоагуляція кератоми
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00