Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кріодеструкція бородавок у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Кріодеструкція гострокінцевих геніальних кондилом 210 грн
Криодеструкция бородавок 190 грн
Кріодеструкція бородавки (1 шт) 50 грн
Кріодеструкція бородавок (1-3 штуки) 250 грн

Кріодеструкція бородавки — це процедура видалення новоутворень за допомогою рідкого азоту. Ця методика базується на заморожуванні. Під впливом низької температури тканини охолоджуються, що призводить до замерзання води всередині клітин утворення. Вода у процесі замерзання розширюється, що спричинює розрив клітин — руйнування та відмирання бородавки.

Підготовчі процедури

Перед проведенням маніпуляції пацієнту потрібно проконсультуватися із лікарем. На прийомі фахівець вивчить анамнез пацієнта, щоб упевнитися, чи немає жодних протипоказань для здійснення кріодеструкції новоутворень. Також рекомендується подбати про правила особистої гігієни.

Кріодеструкція бородавок

Перебіг процедури передбачає локальний вплив низької температури, що досягається переходом азоту із газоподібного стану в рідкий за температури -196 °C. Операцію розпочинають із введення місцевої анестезії. Знеболююче вводять, якщо розмір бородавки досить великий та вона розташована на ділянках чутливої шкіри. Далі лікар бере дерев’яну паличку із намотаною на вершечку марлею, занурює її у рідкий азот та доторкається до новоутворення, трішки натискаючи на нього. Час впливу — від 3 до 30 секунд. Після першого припікання роблять паузу у 1-2 хвилини, щоб переконатися, чи потрібно повторне припікання, чи ні. Після замерзання тканин ділянка шкіри стає блідувато-рожевою, що свідчить про її відмирання.

Показання та протипоказання

Показання до проведення кріодеструкції:

 • естетичний аспект;
 • травмування утворення;
 • розташування у незручному місці;
 • множинне поширення новоутворень.

Протипоказання до здійснення процедури кріодеструкції:

 • гострі інфекційні захворювання;
 • епілептичний стан;
 • гіпертонія;
 • ангіоспазм;
 • висипи навколо новоутворень;
 • вагітність.

Наслідки

Після проведення процедури у пацієнта на місці видалених бородавок виникає невеликий набряк, що скоро перетвориться на пухирці. Пацієнт отримає усі настанови щодо догляду за цими пухирцями. Упродовж певного часу відмерлі тканини відлущаться і не залишать жодного сліду від косметологічних дефектів.

32
9,0
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • Кріодеструкція гострокінцевих геніальних кондилом от 210
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
 • Кріодеструкція бородавок (1-3 штуки) 250
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,4
Львів вул. Щирецька, 36
р.Франківський
Багатопрофільний медичний центр "Веромед" пропонує комплексну медичну допомогу за напрямками: флебологія, дерматологія, косметологія, інструментальна на лабораторна діагностика.
 • Кріодеструкція бородавки (1 шт) 50
 • Кріодеструкція плоских бородавок (1 ділянка 5 на 5 см) 200
Працює з 09:00-17:00
8,4
Львів пр-т Червоної Калини, 58
р.Сихівський
Медико-косметологічний центр "Зозулька" понад 15 років займається оздоровленням та омолодженням обличчя та шкіри. В центрі працюють лише кваліфіковані лікарі: пластичний хірург, дерматовенеролог, косметолог.
 • Кріодеструкція бородавок от 190
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
 • Кріодеструкція бородавок
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00