Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кріодеструкція бородавок у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Криодеструкция бородавок 89 грн

Кріодеструкція бородавки — це процедура видалення новоутворень за допомогою рідкого азоту. Ця методика базується на заморожуванні. Під впливом низької температури тканини охолоджуються, що призводить до замерзання води всередині клітин утворення. Вода у процесі замерзання розширюється, що спричинює розрив клітин — руйнування та відмирання бородавки.

Підготовчі процедури

Перед проведенням маніпуляції пацієнту потрібно проконсультуватися із лікарем. На прийомі фахівець вивчить анамнез пацієнта, щоб упевнитися, чи немає жодних протипоказань для здійснення кріодеструкції новоутворень. Також рекомендується подбати про правила особистої гігієни.

Кріодеструкція бородавок

Перебіг процедури передбачає локальний вплив низької температури, що досягається переходом азоту із газоподібного стану в рідкий за температури -196 °C. Операцію розпочинають із введення місцевої анестезії. Знеболююче вводять, якщо розмір бородавки досить великий та вона розташована на ділянках чутливої шкіри. Далі лікар бере дерев’яну паличку із намотаною на вершечку марлею, занурює її у рідкий азот та доторкається до новоутворення, трішки натискаючи на нього. Час впливу — від 3 до 30 секунд. Після першого припікання роблять паузу у 1-2 хвилини, щоб переконатися, чи потрібно повторне припікання, чи ні. Після замерзання тканин ділянка шкіри стає блідувато-рожевою, що свідчить про її відмирання.

Показання та протипоказання

Показання до проведення кріодеструкції:

 • естетичний аспект;
 • травмування утворення;
 • розташування у незручному місці;
 • множинне поширення новоутворень.

Протипоказання до здійснення процедури кріодеструкції:

 • гострі інфекційні захворювання;
 • епілептичний стан;
 • гіпертонія;
 • ангіоспазм;
 • висипи навколо новоутворень;
 • вагітність.

Наслідки

Після проведення процедури у пацієнта на місці видалених бородавок виникає невеликий набряк, що скоро перетвориться на пухирці. Пацієнт отримає усі настанови щодо догляду за цими пухирцями. Упродовж певного часу відмерлі тканини відлущаться і не залишать жодного сліду від косметологічних дефектів.

Що таке кріодеструкція бородавок?
8,71
Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
 • Кріодеструкція бородавок 89
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-14:00
7,95
Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
 • Кріодеструкція бородавок
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.3

Години роботи:

Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-15:00