Клініки дерматології у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Залізничному районі
Послуга Ціна
Консультація дерматолога 350
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
  • Лікування пігментації лазером
  • Лазерне лікування акне
  • Консультація дерматолога 350
  • Алмазний пілінг
  • Механічний пілінг
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00

Дерматологія в лікарнях в інших районах Львова

7,6
Львів вул. Липинського, 54
р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка «Естель» працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях. Приймає лікар: Антонюк Соломія Степанівна
  • Консультація дерматокосметолога
  • Алмазний пілінг
  • Лікування врослого нігтя
  • Хірургічне лікування врослого нігтя
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
  • Консультація дерматолога
Працює з 10:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я. Приймає лікар: Карбовник Ірина Степанівна
  • Консультація дерматолога 350
Працює з 10:00-20:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
  • Консультація дерматолога 231
  • Мікроскопічне виявлення демодекозу, мікозів, корости 77