Дерматоскопія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Дерматоскопія 1-2 новоутвора 170
Дерматоскопія 3 і більше новоутворів 250
Дерматотріхоскопія 500
Запис дерматоскопічного зображення на диск 30

Дерматоскопія — це діагностичне дослідження новоутворень на дермі без дій операбельного характеру, що проводиться з метою виявлення ранніх стадій меланоми (онкологічного захворювання шкіри). Лікар за допомогою дерматоскопа отримує десятикратне збільшення родимки (всіх пігментних та непігментних утворень), що дозволяє вивчити її структуру. У разі неоднорідної, асиметричної будови родимки є підозра на її злоякісний характер.

Основні показання до проведення дерматоскопії:

• збільшення кількості та розмірів новоутворень на шкірі;
  • тріщини та виразки у ділянці родимки;
  • зміна її кольору;
  • некроз, вузли, почервоніння біля родимки;
  • розмитий контур новоутворення;
  • кровотеча з родимої плями;
  • свербіж, поколювання навколо родимки;
  • випадіння волосся з родимки або пігментної плями.

У групі ризику перебувають вагітні і люди із:

• світлою шкірою та великою кількість родимок;
  • рясним ластовинням;
  • пігментними плямами.

Особливої підготовки дерматоскопічне дослідження не потребує. Однак забороняється:

• користуватися кремами, лосьйонами, косметикою;
  • відвідувати солярій та довгий час перебувати на сонці.

Родимку провокують до переродження (поява злоякісної структури) надмірне перебування на сонці та травмування. Тому навіть зачепивши родимку нігтем, необхідно пройти дерматоскопічне дослідження, щоб попередити рак шкіри.

Знайдена 1 клініка
5 відгуків
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Мірра
Страждала від рясної висипки. По рекомендаціях пішла до дерматолога. Розповіла йому, якими препаратами я вже користувалася. Лікар призначив мені Зенирит та вмивання ромашковим настоєм. Дійсно, прищі не так виступають, присихають. Думаю ще трошки і обличчя буде чистеньке. Ромашка добре заспокоює шкіру. Дякую за ефективне лікування.
Моєму синові 16 років. Зрозуміло, що акне це нормальне явище. Однак, не у таких кількостях. Обличчя буквально вкрите прищами із гноєм. Завела його до дерматолога. Обстежили його. Приписали дієту та лікувальні мікстури. Покращення вже бачу. Дуже дякую.
Семен
Процедура займає лічені секунди. Травмував родимку. Треба було її видаляти, бо майже вся була зірвана. Перед видаленням лікар в обов’язковому порядку провів дерматоскопію. Все було в нормі. Видалили без вагань і острахів.
08 октября '16 г.
Назар
Дружина сказала, шо родимка на спині почала змінювати свій колір. Ставала темнішою. Я не звертав уваги, проте дружина наполягала, щоб я пішов до дерматолога. Відразу провели дерматоскопію. Злоякісних клітин не було. На щастя, все спростувалось. Проте краще перестрахуватися ніж не знати чи наступить твої завтра.
Василь
На нозі у мене велика пігментна пляма із волоссям. Помітив, що волосся почало випадати. Швидко звернувся до дерматолога. Перш за все лікар направив на дерматоскопію. Процедура абсолютно безболісна. Підтвердилась меланома на ранній стадії. Чимало пережив, але впорався. Дякую, що допомогли врятувати життя.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має...
  • Діагностика новоутворів шкіри
Записатися на прийом