Клініки дерматології у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Личаківському районі
Послуга Ціна
Видалення міліумів (1 шт.) 20
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,2
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
Працює з 10:00-19:00

Дерматологія в лікарнях в інших районах Львова

6,9
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін. Приймає лікар: Білинська Оксана Андріївна
  • Первинний прийом кандидата медичних наук лікаря дерматолога (огляд, консультація, призначення лікування) 400
  • Видалення папілом (1 шт.) 100
Працює з 10:00-18:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймають лікарі: Кулик Руслана Михайлівна, Литвинчук Ярина Михайлівна, Глушкова Людмила Сергіївна
  • Консультація дерматолога 345
  • Мікроскопія зішкрібу шкіри 150
  • Повторна консультація дерматолога 220
  • Повторний прийом дерматолога (на курсі лікування) безкоштовно
  • Дерматоскопія (до 3 родинок) 90
Працює з 09:00-19:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Інтерпретація аналізів дерматологом 250
  • Контрольний огляд дерматолога 265
  • Призначення лікування дерматологом 353
  • Консультація дерматолога 400
  • Мікроскопічне виявлення демодекозу, мікозів, корости
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00