Клініки дерматології у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Личаківському районі
Видалення міліумів (1 шт.) 20 грн
Кріодеструкція бородавки 1 шт. 600 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Сергій
Для мене літо дуже неприємна пора року, адже я страждав від рясного потовиділення. Це постійний дискомфорт та страх зробити зайвий рух, щоб не спітніти. З’явились комплекси. Терпіти не міг, бо кожне літо минало без вражень. Дерматолог призначив комплексне лікування гіпергідрозу. Скажу чесно, не вірив, що забуду про цю неприємність. Але забув! Дякую за ефективно підібрані препарати.
Вадим
Випадково травмував родимку ременем на животі. Вона почала кровоточити. Переживав, бо читав на форумах, що травмування новоутворень є доволі небезпечним. Лікар оглянув проблемну ділянку за допомогою дерматоскопу. Дерматолог сказав, що краще видалити залишки родимки, бо майже вся вона відірвана. Лікар взяв проби на гістологічне дослідження. Чесно скажу, хвилювався. Родимка не мала злоякісних клітин. Лікар заспокоїв і пояснив, що, навпаки, травмоване новоутворення провокує набагато більше проблеми, аніж професійне видалення. Слава Богу, все пройшло добре. Дуже дякую.
Леонід
Постійно працюю та маю проблемну шкіру. Перше заважає другому, бо немає часу на лікування себорейного дерматиту. Тому через байдужість до себе терплю постійний дискомфорт. Та все змінилось коли друзі вказали мені на поганий стан моєї шкіри, присоромивши мене. Звичайно, що особисте життя дуже страждало. Це був знак який я вже ігнорувати не міг. Записався до дерматолога. Він оглянув мене. Дивувався як я міг так задавнити перебіг хвороби. Мені було дійсно соромно. Я нічого не робив, щоб хвороба відступила. Лікар призначив Кетоконазол та особливу дієту. Кожен день змінює ситуацію на краще.
Львів вул. Личаківська 129
р.Личаківський
  • Пакет Чек-ап чоловіки (до 40 р.) Консультації: Терапевт – 2 (первинна і заключна) Уролог – 2 (первинна і заключна) Лабораторні дослідження: аналіз крові розгорнутий аланінамінотрансфераза (АЛТ, АСТ) білірубін фракційний креатинін, сечовина крові тиреотроп 6 100
  • Дерматоскопія за додатковий утвір шкіри 100
  • Лазерне лікування "врослого нігтя" 2 050
  • Лазерна вапоризація підошвенних бородавок 1 550
  • Біопсія або видалення утворів шкіри 1шт., в т.ч. патогістологічне дослідження 1 850
5,6
Львів вул. Погулянка, 6
р.Личаківський
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
  • Первинна консультація дерматолога дорослого 700
  • Повторна консультація дерматолога дорослого 600
  • Первинна консультація дерматолога дитячого 700
  • Повторна консультація дерматолога дитячого 600
  • Дерматоскопія (1-3) новоутвора 750
4,3
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг. Приймає лікар: Білик Леся Євгенівна