Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування грибкового ураження нігтів у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Призначення лікування з приводу грибкових захворювань нігтів 200 грн

Грибкові захворювання нігтів — ураження внаслідок дії патогенних грибів, які зумовлюють утворення токсинів у організмі. Заразитись можна у басейні, лазні, спортзалі, душовій кабіні та через предмети гігієни.

У зоні нігтя:

 • червоніє шкіра;
 • виникає свербіж;
 • відшаровується шкіра;
 • утворюються плями;
 • відчувається біль;
 • спостерігаються деформації.

А сам ніготь:

 • кришиться;
 • товстішає або тоншає;
 • тьмяніє;
 • покривається білими або жовтими смугами та плямами;
 • блищить.

Як лікувати

Лікар призначає спеціальні мазі від грибка. Їхнє завдання — забезпечення росту здорового нігтя. Тривалість курсу — 1,5-3 місяці. Медичний лак проти грибка ефективний у разі слабкого ураження. Потрібно нанести засіб та зняти через тиждень. У народі проти грибка застосовують оцет та йод, але їх ефективність сумнівна. Радикальний спосіб подолання грибка — видалення пластин. Призначається, якщо хвороба запущена, пацієнт відчуває нестерпний біль. Новий ніготь виростає через рік. Щоб зменшити ймовірність рецидивів, потрібно уникати частого перебування нігтів у вологих та теплих середовищах.

Як діагностувати

Основа виявлення грибкових захворювань — клінічні прояви, мікроскопія та ідентифікація культур мікроорганізмів. Матеріал для лабораторного дослідження — зішкріб із нігтьової пластини.

Наслідки

При прогресуванні хвороби з’являються болі при ходьбі. З часом вони відчуваються хворим навіть у стані спокою. Це пов’язано із тим, що колонії грибків розширюються, нігтьове ложе піднімається, інфекція охоплює підшкірні шари та нервові закінчення. Якщо грибок глибоко проникає у ніготь та шкіру, через кров поширюється на інші ділянки шкіри та внутрішні органи. Погіршується імунітет, виникають нові захворювання та ускладнюється перебіг хронічних недуг. Також грибок спричиняє дратівливість, неврози та депресію.

Інші наслідки:

 • зараження членів сім’ї;
 • косметичний дефект;
 • алергія, кропив’янка;
 • екзема, дерматит;
 • кон’юнктивіт, риніт;
 • бронхіальна астма, астматичний бронхіт.
3 відгука
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
10
Проживаю у гуртожитку. Душ спільний. А спільний душ — це розсадник багатьох інфекцій, у тому числі і грибкових. Грибок на пальцях ніг проявився у вигляді жовтих плям із неприємним запахом та свербіжем. Знаєте, як студент. Особливо через то не парився. Але коли вже реально почало допікати, вирішив піти до лікаря. Приймав таблетки та мастив нігті маззю. Дякую за професійний підхід. Грибок відступає.
7
З грибком зволікала дуже довго. Більше року займалась самолікуванням. Обнишпорила різні форуми. Зараз не розумію чому відразу не натрапила на сайт likarni.com. Без проблем записалась у клініку. Лікар обстежив стан моїх нігтів. Скажу чесно, лікувати майже нічого не було. Нігті з’їв грибок. У свої 38 пережила видалення нігтьових пластин. Лікар заспокоював, призначив комплексне лікування для підтримання імунітету. Здорові нігті потрохи відростають. Нехай мій приклад буде уроком для усіх тих, хто зволікає. Краще звернутися раніше, аніж переживати на собі радикальні методи.
9
Дуже люблю ходити у басейн. Декілька разів знехтувала правилами особистої гігієни. Одягала капці подруги, коли лінилась іти за своїми та ходила боса по басейному краю. Здається ніби нічого. Однак через деякий час відчула свербіж. Нігті вкрились плямами. Спробувала декілька способів народної медицини. Не допомогло. Нігтеві пластини почали розшаровуватися. Якраз тоді було літо і соромно було одягнути взуття із відкритим верхом. Відразу пішла до консультацію. Лікар призначив протигрибкову мазь Мікозан. Упродовж 2 місяців хвороба відступила. Дякую за допомогу.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймає лікар: Литвинчук Ярина Михайлівна
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Призначення лікування з приводу грибкових захворювань нігтів 200
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00