Соловйова І.О.

Стоматолог
Лікар Соловйова І. О. фахівець в галузі стоматології. Займається лікуванням, пломбуванням основи зуба, кореневих каналів. Повідомляє пацієнтів про можливі способи усунення проблем. Спеціалізується в області реставрації,очищення, відбілювання зубного ряду. Надає лікарську допомогу вразі виникнення карієсу, пульпіту та інших захворювань. Назначає препарати для усунення запальних процесів в яснах.
Вінниця вул. Пирогова, 3 А

Дарина
Я приєднуюся до позитивних відгуків щодо Соловйової. Була її пацієнткою. Доктор зберегла мені зуб, на який інші махнули рукою і відправляли видаляти. Відмінний стоматолог!
Эдуард
11 травня '16р.
Обращался для отбеливания зубов. Хорошие результаты.
Богдан
Оставляю позитивний відгук. Дуже відмінний лікар, лікує мої зуби змалечку, все на найкращому рівні. Мені вилікували зуб який всі казали рвати. Дуже гарний спеціаліст.
Нич Алла
29.11.2018 р. Був на прийомі мій син (9 років), результати перевершили всі сподівання. Рекомендую.

Лікар-стоматолог надає послуги

• первинна консультація;
  • лікування зубів;
  • пломбування кореневих каналів;
  • відбілювання зубів;
  • чистка зубів від зубного каменю.

Лікар-стоматолог займається лікуванням хвороб

• пульпіт;