Лаборанти в Вінниці

Вікторія
Чудовий лікар
Алла
Супер спеціаліст, рекомендую. Уже років 6 з астмою спостерігаємось. Все вчасно радить, завдяки їй немає загострень і все проходить легко. Лікар і людина з великої букви.
Світлана
Дійсно лікар від Бога!!! Цінуємо, любимо і поважаємо)))
Юрій
Дуже хороший лікар! Рекомендую.
Алерголог
Лікар Суркова Наталія Михайлівна спеціалізується в галузі алергології. Надає консультації алерголога. Займається діагностикою та лікуванням харчової алергії, алергічного дерматиту, риніту тощо.
Алерголог
Лікар Стремедловський Борис Антонович, алерголог вищої категорії. Надає консультаційні послуги з питань діагностики, лікування та профілактики алергічних захворювань. Зокрема спеціалізується на лікуванні алергічного дерматиту, риніту та кашлю. Проводить алергопроби.
Судинний хірург
Лікар вищої категорії Лазоренко Володимир Євгенович спеціалізується в області судинної хірургії. На консультації надає вичерпну інформацію щодо стану здоров’я судин артерій і вен. Проводить діагностику та лікування варикозного розширення вен, вегето-судинної дистонії, ушкодження судин, атеросклерозу, флебітів і тромбофлебітів. Практикує різні способи лікування, серед яких флебектомія, мікрофлебектомія, тромбектомія та лазерний тип флебектомії. На стадії діагностики та зібрання анамнезу, проводить визначення тромбоцитів, що в подальшому істотно допомогає в призначенні тієї чи іншої терапії.
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Імунолог
Лікар Гриньова Наталія Євгенівна, спеціаліст у галузі імунології. Проводить консультації та імунологічні обстеження. Надає послуги з визначення рівня імуноглобулінів, імунного статусу, маркерів аутоімунних захворювань. Займається визначенням та лікуванням імунодефіциту.
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог проводить консультації та лікування гастриту, виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки, панкреатиту та захворювань кишківника. За допомогою сучасного обладнання проводить фіброгастроскопію, фіброколоноскопію, внутріньошлункову рН-метрію, уреазний тест, аналіз крові на гастропанель. Також проводить операції з накладення шлунково-кишкового співустя (гастроентеростомію) та створення штучного входу у шлунок для харчування (гастростомію).
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Алерголог
Професор Пухлик Борис Михайлович спеціалізується у галузі алергології. Проводить консультації з оптимальних методів вирішення проблем алергічних захворювань, вивчає механізми їх виникнення та розвитку, методи профілактики, діагностики та лікування. Займається лікуванням сезонних алергій, алергічного дерматиту, риніту, висипань та алергічного кашлю. Виконує алергопроби (алергологічні панелі).