Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лаборанти в Вінниці

29
8,0
10
Алла
Супер спеціаліст, рекомендую. Уже років 6 з астмою спостерігаємось. Все вчасно радить, завдяки їй немає загострень і все проходить легко. Лікар і людина з великої букви.
30 листопада '-1 г.
10
Світлана
Дійсно лікар від Бога!!! Цінуємо, любимо і поважаємо)))
30 листопада '-1 г.
10
Наталья
Супер специалист! Супер человек! Обращалась с обоими детьми С разницей по времени 9 лет. Обоим поставила правильный диагноз и лечение. Хотя до этого обращалась к других врачам безрезультатно.
30 листопада '-1 г.
10
Оксана
Самий найкращий лікар,якого Я обожнюю.
30 листопада '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Дитячий хірург, дитячий уролог
11 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар спеціалізується в області дитячої хірургії та дитячої урології. Для уточнення діагнозу призначає додаткові лабораторні аналізи та інструментальні дослідження. Виконує інстиляцію сечового міхура, робить забір мазка з уретри. Лікує цистит, уретрит, нетримання сечі, хламідіоз та інші захворювання.
Записатися на прийом47 онлайн записів
Консультація 350 грн.
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Алерголог
8,73
Дитячий лікар
Лікар Суркова Наталія Михайлівна спеціалізується в галузі алергології. Надає консультації алерголога. Займається діагностикою та лікуванням харчової алергії, алергічного дерматиту, риніту тощо.
Записатися на прийомОстанній запис був 2022-05-17
Консультація 180 грн.
Алерголог
35 років досвіду
8,57
Лікар Стремедловський Борис Антонович, алерголог вищої категорії. Надає консультаційні послуги з питань діагностики, лікування та профілактики алергічних захворювань. Зокрема спеціалізується на лікуванні алергічного дерматиту, риніту та кашлю. Проводить алергопроби.
Записатися на прийом34 онлайн записи
Консультація 180 грн.
Судинний хірург
35 років досвіду
8,45
Лікар вищої категорії Лазоренко Володимир Євгенович спеціалізується в області судинної хірургії. На консультації надає вичерпну інформацію щодо стану здоров’я судин артерій і вен. Проводить діагностику та лікування варикозного розширення вен, вегето-судинної дистонії, ушкодження судин, атеросклерозу, флебітів і тромбофлебітів. Практикує різні способи лікування, серед яких флебектомія, мікрофлебектомія, тромбектомія та лазерний тип флебектомії. На стадії діагностики та зібрання анамнезу, проводить визначення тромбоцитів, що в подальшому істотно допомогає в призначенні тієї чи іншої терапії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2022-05-17
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Імунолог
8,10
Дитячий лікар
Лікар Гриньова Наталія Євгенівна, спеціаліст у галузі імунології. Проводить консультації та імунологічні обстеження. Надає послуги з визначення рівня імуноглобулінів, імунного статусу, маркерів аутоімунних захворювань. Займається визначенням та лікуванням імунодефіциту.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Консультація 180 грн.
Гастроентеролог
24 роки досвіду
7,98
Лікар-гастроентеролог проводить консультації та лікування гастриту, виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки, панкреатиту та захворювань кишківника. За допомогою сучасного обладнання проводить фіброгастроскопію, фіброколоноскопію, внутріньошлункову рН-метрію, уреазний тест, аналіз крові на гастропанель. Також проводить операції з накладення шлунково-кишкового співустя (гастроентеростомію) та створення штучного входу у шлунок для харчування (гастростомію).
Записатися на прийом12 онлайн записів
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Імунолог
37 років досвіду
7,85
Імунолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри фтизіатрії Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Проводить діагностику (визначення рівню імуноглобулінів, маркери аутоімунних захворювань тощо) та терапію імунодефіцитів, алергічних захворювань, деяких захворювань дихальної системи. Займається розробкою індивідуальних планів з корекції роботи імунної системи, зокрема алергенспецифічної імунотерапії.
Записатися на прийом29 онлайн записів
Консультація 180 грн.
Терапевт
6 років досвіду
6,00
Викликати лікаря додому
Лікар займається комплексним лікуванням захворювань внутрішніх органів. Приймає пацієнтів з харчовою алергією, цирозом печінки, бронхіальною астмою, пневмонією, бронхітом, анемією, ГРВІ, циститом, гастритом, холециститом, вітрянкою, аритмією та стенокардією. Консультує з питань вакцинації проти грипу та дифтерії.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 300 грн.
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Алерголог
52 роки досвіду
5,60
Професор Пухлик Борис Михайлович спеціалізується у галузі алергології. Проводить консультації з оптимальних методів вирішення проблем алергічних захворювань, вивчає механізми їх виникнення та розвитку, методи профілактики, діагностики та лікування. Займається лікуванням сезонних алергій, алергічного дерматиту, риніту, висипань та алергічного кашлю. Виконує алергопроби (алергологічні панелі).
Записатися на прийом25 онлайн записів
Консультація 180 грн.