Лазоренко Володимир Євгенович

Судинний хірург
Лікар вищої категорії Лазоренко Володимир Євгенович спеціалізується в області судинної хірургії. На консультації надає вичерпну інформацію щодо стану здоров’я судин артерій і вен. Проводить діагностику та лікування варикозного розширення вен, вегето-судинної дистонії, ушкодження судин, атеросклерозу, флебітів і тромбофлебітів. Практикує різні способи лікування, серед яких флебектомія, мікрофлебектомія, тромбектомія та лазерний тип флебектомії. На стадії діагностики та зібрання анамнезу, проводить визначення тромбоцитів, що в подальшому істотно допомогає в призначенні тієї чи іншої терапії.
Вінниця вул. Пирогова, 109 А

Операція виконана дуже професійно,вибрано оптимальний варіант.Лікар від Бога!!!
Очень внимательный и квалифицированный доктор!Попала к нему по рекомендации знакомых и не пожалела.
Лечил варикозную болезнь, хотя другие даже не хотели браться. результаты хорошие!
Жанна
Дуже боялася операції. Лазоренко підтримував як міг, сказав що все буде добре. Сказав - і зробив. Післязавтра мене виписують, так що все позаду. Спасибі доктору, Володимир Євгенович відмінний хірург!

• Закінчив Вінницький медичний інститут ім. Н.І. Пирогова в 1984 р.