Центр лазерного лікування вен в Вінниці

5.5
Вінниця, вул. Пирогова, 109 А
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр лазерного лікування вен займається діагностикой та терапією судинних захворювань. В штаті клініки кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої категорії кваліфікації.

Послуги, які пропонує заклад:

• лазерне лікування варікоза;
  • склеротерапія;
  • мікрофлебектомія;
  • компресійна терапія.

Переваги медичного центру - високопрофесійний рівень персоналу, індивідуальний підхід, втілення сучасних технологій та метод.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр лазерного лікування вен в Вінниці, вартість послуг:

• Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок
  • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
  • Консультація флеболога
  • Лікування варикозу
  • Склеротерапія
  • Мікрофлебектомія
  • Пінна склеротерапія
  • Видалення судинних зірочок на обличчі
  • Лазерне видалення судинних зірочок
  • Видалення судинних зірочок на ногах
  • Перев'язка трофічних виразок
  • Лімфодренажний масаж
  • Лазерна коагуляція судин
  • Лазерна фотокоагуляція судин
  • Консультація хірурга

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вікторія Ващенко
Леванчук Сергій Михайлович, приємно вражена, це саме той випадок, коли розумієш, що фахівці в нашій медицині є і це лікарі від Бога. Щиро вдячна за високий професійний рівень, чіткий, вірний діагноз і коректне лікування дали позитивний результат, який дав змогу уникнути операції. І що найбільш неймовірно в наш час це мінімум коштів і комфортне спілкування з лікарем. РЕКОМЕНДУЮ і сама буду звертатися в разі необхіднтсті. Міцного Вам здоров'я, Сергію Михайловичу і всіх благ
Надія
Розумію, що моя операція була не з простих - і в часі розтягнена, і тип комбінований, і складність не найнижча... Сергій Сергійович справився блискуче! Несу повне серце вдячності цій талановитій, небайдужій, порядній людині! Переконана, що флебологічну проблему будь-якого рівня цей фахівець вирішить. Здоров"я і сили Вам, Лікарю!
Процюк Надія
26 грудня,я оперувалася у лікаря Юрця Сергія Сергійовича.Ще на етапі консультування була приємно вражена ставлення до пацієнта,індивідуальним підходом.Сергій Сергійович дуже чемний,приємний у спілкуванні.Дуже сподобалося відношення і професійність лікаря.Буду рекомендувати Вас знайомим.Здоров'я Вам і успіхів в роботі.
Олена
Можу порадити Сергія Михайловича. В жовтні 2018 оперувала варикоз. Все пройшло швидко, без ускладнень. Потрапила до нього на прийом також по рекомендації. Дякую
Лина
Я очень благодарна Богу,что я обратилась именно к Цигалко Денису Валериевичу. Очень внимательный,решительный, специалист в своем деле и просто хороший человек. После рождения третьего ребъенка на обоих ногах с верху до низа был просто ужасный варикоз(в мои 28 лет).Картина была не для слабонервных(Жаль что фото нельзя добавить).Операция прошла успешно,врач на все 100% справился ,за что я очень благодарна ему и его напарнику(извиняюсь,но имени не знаю). Так что ,если вы все еще думаете к какому врачу обратится,то вам сюда-Цигалко Денис Валериевич хирург от Бога и профессионал в своем деле. И что еще немаловажно как для пациента,без всяких проблем можно обратится за консультацией в послеоперационный период. Еще раз огромное вам спасибо за то,что вы делаете людей здоровее и дарите им надежду.☺
Олена Бондар
Минулого року у липні оперувала варикоз у Сергія Михайловича. Спеціаліст прекрасний і надзвичайно чуйна людина.Дуже вдячна, раджу всім!
Альона
28 травня '18р.
Володимир Борисович -це лікар від Бога, з золотими руками. Відмана консультація та лояльне ставлення до пацієнтів. Лікував мене та моїх рідних. Дякую Вам Володимир Борисович за "красиві ніжки".
олег
Прекрасна, порядна людина, талановитий лікар, чудовий спеціаліст. Допоміг вирішити мою проблему, за що я безмежно вдячний Сергію Сергійовичу. Тепер рекомендую його всім, хто цього потребує.
Операція виконана дуже професійно,вибрано оптимальний варіант.Лікар від Бога!!!
Ірина
Дякую! За врятоване життя моєї дитини та мого!
Вадим
Доктор от бога, молодец, всегда приветливо.Маму прооперировал быстро и качественно. Огромное ему СПАСИБО, крепкого здоровья и долголетия.
Очень внимательный и квалифицированный доктор!Попала к нему по рекомендации знакомых и не пожалела.
Катя
После рождения второго ребенка на ногах появились сосудистые звездочки. С этой проблемой обратилась к Денису Валерьевичу. Для лечения он использовал лазер. Все прошло хорошо. Мои ножки снова в полном порядке благодаря такому специалисту, как Цигалко Денис Валерьевич.
Наталия
Дуже дякую Сергію Михайловичу за вирішення проблеми варикозу у мами. Рекомендую його як дуже хорошого спеціаліста.
Євген
Величезна подяка чудовому хірургові і прекрасній людині Цигалко Денису! Моїй доньці він робив операцію. Лікар дуже уважний і професіонал своєї справи. Дочка після операції відновилася дуже швидко. Від усіх нас величезне спасибі!
Благодарна за своевременную диагностику!
Анжелика
Консультация хорошая. Рекомендую
Володимир
Шапрінскій тещі робив операцію. Залишилася задоволена результатами, ставленням, швидко виписали її, ніяких ускладнень.
Мельник відмінний хірург, професіонал! Разом зі своїми асистентами зробив мені операцію швидко і грамотно. Ніяких ускладнень, тому в клініці я не довго пролежала, тепер відновлююся дома. Дякую!
Дарья
Леванчук один из лучних по лечению варикоза. Мне его посоветовали, когда операцию уже откладывать нельзя было. Сергей Михайлович настояний талант, все сделал отлично.
Лечил варикозную болезнь, хотя другие даже не хотели браться. результаты хорошие!
Жанна
Дуже боялася операції. Лазоренко підтримував як міг, сказав що все буде добре. Сказав - і зробив. Післязавтра мене виписують, так що все позаду. Спасибі доктору, Володимир Євгенович відмінний хірург!
Вікторія
Юрец уважний, відповідальний лікар, справжній фанат своєї справи. У нього індивідуальний підхід до кожного пацієнта, готовий все роз'яснити, підтримати. Рада, що потрапила в його надійні руки, операція завершилася вдало!
Ульяна
25 травня '16р.
Сергей Михайлович - отличный врач. Удалял сосудистую сеточку. Все друзьям рекомендую, как хорошего хирурга не только в области сосудистых болезней, но и общей хирургии.
Екатерина
Обращалась по поводу лечения атеросклероза. Сейчас прохожу обследование.
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
9,1
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.