Вернигородський Віктор Сергійович

Ендокринолог
врач вищої категорії
доктор медичних наук
Доктор медичних наук Вернигородський Віктор Сергійович, ендокринолог вищої категорії. Проводить консультації з питань підбору оптимальних методів діагностики, профілактики та лікування щитовидної залози, а також діагностики різних форм ендокринних патологій. Надає послуги з визначення антитіл до тиреоглобуліну, катехоламінів в крові та сечі. Виконує процедуру виявлення маркера формування кісткового матриксу.

Серьезный, уверенный в своих знаниях специалист. Вернигородский Виктор Сергеевич поставил мне диагноз по поводу моей щитовидной железы и назначил лечение. Я принимаю препараты по схеме, которую получила от доктора, и самочувствие постепенно нормализуется. Благодарю.
Костя
Добрый вечер! Был на приёме у эндокринолога Виктора Сергеевича, хороший специалист, достаточно внимательный и грамотный! Диагноз был поставлен быстро и правильно и назначено адекватное лечение, которое мне помогло.Советую

• Науковий ступінь - Доктор медичних наук