Реабілітологи в Полтаві

Юлія
У Олени Іванівни проходимо реабілітацію, у батька був інсульт. Можу сказати, що вона фахівець на всі 100%. З першого заняття помітні поліпшення. Маю велику надію на позитивний кінцевий результат, тому що знаю, що лікар робить максимум. Величезне спасибі!
20 грудня '19 г.
Светлана Андреевна
Обратилась к доктору Федченко, потому что появились сильные боли в области позвоночника. Владимир Яковлевич разработал специальную программу лечения, посоветовал сделать МРТ позвоночника. Уже как месяц прохожу лечение, состояние улучшилось, боль практически прошла. Однозначно буду рекомендовать его всем близким и друзьям!
15 січня '20 г.
Реабілітолог
Лікар спеціалізується на відновленні функцій рухового апарата. Проводить комплексну терапію, визначає оптимальну схему відновлення. Допомагає пацієнтам повернутися до нормального життя. Працює зі сучасними методиками відновлення.
Полтава вул. Дмитрієва (Володарського), 6 Д
Реабілітолог, Масажист
Лікар спеціалізується на відновленні рухової активності після отриманих травм. Розробляє індивідуальні схеми терапії з використанням сучасних методик. Спеціалізується на ЛФК, проводить комплексні сеанси класичного і відновного масажу.
Полтава вул. Дмитрієва (Володарського), 6 Д