Кабінет психолога Анастасії Ковальчук

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Психолог, конcультант за методом BFST(короткотермінова психотерапія, орієнтована на вирішення). У своїй роботі використовує також методи арт-терапії, пісочної терапії, символ-драми та інші. Проводить треніги для батьків. Є можливість онлайн-консультацій.
  • Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Алла
17 січня '20г.
Психолог Анастасія Ковальчук мені допомогла впоратися з депресією. Після її консультацій мені вдалося повернутися до нормального життя. Я знову почала спілкуватися з друзями і знайшла нове хоббі. У кабінеті охайно і акуратно. Спасибі Вам за допомогу.
Поліна
12 січня '20г.
Після того, як він мене пішов чоловік, я була дуже пригніченою. Моя подруга, помітивши проблему, записала мене на прийом до Анастасії. Завдяки її консультаціям і різноманітним методикам, і я знову жінка, яка радіє кожному новому дню! Психолог відкрила двері в моє нове щасливе життя.
Наталія
16 грудня '19г.
Зверталася до Анастасії Ковальчук за допомогою у форматі он-лайн консультації. Завдяки їй мій душевний стан покращився. Тепер, якщо в житті трапляються складні ситуації, я звертаюся до Анастасії. Я їй щиро вдячна за неодноразову допомогу.

Лікарі клініки Кабінет психолога Анастасії Ковальчук

Ковальчук Анастасія
Психолог
Консультація 350 грн.
Обрати фах
  • Психолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Івана Миколайчука, 9 р.Шевченківський
5,7