Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет психолога Анастасії Ковальчук

8.1
Львів, вул. Котляревського, 39
р.Сихівський
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет психолога Анастасії Ковальчук відкриває двері перед пацієнтами будь-якої вікової категорії. Кваліфікований фахівець проводить індивідуальні сеанси відновлення психічного здоров'я. На практиці використовуються інноваційні методики впливу, які довели високу ефективність. Ключова перевага фахівця — грамотна терапія, природне відновлення і мінімальна кількість медикаментів. У більшості випадків проблема усувається шляхом впливу на психічний стан людини.

Основний напрямок діяльності лікаря:

 • лікування депресивних станів;
 • лікування фобій;
 • опрацювання самооцінки;
 • лікування стресових ситуацій;
 • опрацювання особистих проблем;
 • опрацювання болю і розчарувань.

Завдяки комплексному впливу на психічний стан, жінки повертаються до повноцінного життя. У них з'являється енергія, сили та бажання.

Основний напрямок діяльності психолога — опрацювання особистих проблем. Лікар працює з жінками, які були кинуті чоловіками або випробували весь спектр негативних емоцій від відносин. В такому стані складно оцінювати себе, а також будувати нові відносини. Більшість жінок стають замкнутими, і їм потрібна професійна допомога психолога.

Лікар на консультативному прийомі оцінює загальний стан пацієнта, визначає спектр впливів і кількість сеансів. Тривалість курса залежить від складності ситуації. Грамотний підхід гарантує полегшення стану вже після першого прийому. Звертатися до фахівця необхідно не тільки при поганому стані. Допомога може знадобиться кожному. Не виключено, що підтримка фахівця допоможе в прийнятті важливого рішення.

З кожним пацієнтом ведеться індивідуальна робота, групові заняття виключені. Важливо опрацювати проблему персонально, з зануренням в неї. Не виключено, що поведінка пацієнта пов'язано з негативним минулим, і навіть можливо, з дитинством. Повноцінна опрацювання всіх проблем — це головний етап до зцілення. Природне вирішення проблеми допомагає людині в майбутньому самостійно справлятися з важкими життєвими ситуаціями.

Записатися на індивідуальний прийом до фахівця можна за вказаними номерами телефонів або залишивши заявку на сайті. Приватний прийом ведеться на регулярній основі, пацієнт може розраховувати на цілодобову підтримку.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет психолога Анастасії Ковальчук, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація психолога онлайн 700
 • Консультація психолога 500

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Лариса
01 грудня '20р.
Після роботи з Анастасією переглянула дуже багато поглядів. Якісь речі, які на мою думку здавались складними, під іншим кутом стали простими і ясними. Дякую, що допомогли мені цей кут побачити і розглянути ситуацію зі всіх сторін
10
Ангеліна
20 листопада '20р.
Сама не зі Львова, тому дуже зручно консультуватися з Анастасією онлайн. Була у неї лише раз, спеціально приїжджала, теперь у зручному режимі спілкуємося на відстані. супер!
8
Алла
17 січня '20р.
Психолог Анастасія Ковальчук мені допомогла впоратися з депресією. Після її консультацій мені вдалося повернутися до нормального життя. Я знову почала спілкуватися з друзями і знайшла нове хоббі. У кабінеті охайно і акуратно. Спасибі Вам за допомогу.
10
Поліна
12 січня '20р.
Після того, як він мене пішов чоловік, я була дуже пригніченою. Моя подруга, помітивши проблему, записала мене на прийом до Анастасії. Завдяки її консультаціям і різноманітним методикам, і я знову жінка, яка радіє кожному новому дню! Психолог відкрила двері в моє нове щасливе життя.
8
Карина
01 січня '20р.
С моей низкой самооценкой мне помогла справиться Ковальчук Анастасия. После ее консультаций я почувствовала себя уверенней, даже на работе мои показатели улучшились и меня повысили. Спасибо огромное.
8
Наталія
16 грудня '19р.
Зверталася до Анастасії Ковальчук за допомогою у форматі он-лайн консультації. Завдяки їй мій душевний стан покращився. Тепер, якщо в житті трапляються складні ситуації, я звертаюся до Анастасії. Я їй щиро вдячна за неодноразову допомогу.
9

Лікарі клініки Кабінет психолога Анастасії Ковальчук

Ковальчук Анастасія
Психолог
8,30
Консультація 500 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Психолог
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Инглези, 14
8,1
Платформа тверезості — це наркологічна клініка у Львові, що надає допомогу залежним людям. На території центру функціонує кабінет психолога, що дозволяє отримати підтримку не тільки хворим, а і їх рідним. Боротьба с залежностями — це дуже важкий процес У його основі лежить комплексна фізіологічна та психологічна підтримка.
Записатися на прийом
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В. відкриває своїм двері перед пацієнтами, які потребують відновлення всього організму, зокрема, роботи опорно-рухового апарату та хребта. Кожна людина має «заломи» на тілі, що прямим чином відбивається на його загальний стан та самопочуття. Спеціаліст опрацьовує активні точки, усуває затискачі і заломи. Лікар приймає в індивідуальному порядку, з повною обробкою тіла. Уже після першого сеансу пацієнт відчуває полегшення.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 10:00-17:00