Кабінет психолога Анастасії Ковальчук

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет психолога Анастасії Ковальчук відкриває двері перед пацієнтами будь-якої вікової категорії. Кваліфікований фахівець проводить індивідуальні сеанси відновлення психічного здоров'я. На практиці використовуються інноваційні методики впливу, які довели високу ефективність. Ключова перевага фахівця — грамотна терапія, природне відновлення і мінімальна кількість медикаментів. У більшості випадків проблема усувається шляхом впливу на психічний стан людини.

Основний напрямок діяльності лікаря:

• лікування депресивних станів;
  • лікування фобій;
  • опрацювання самооцінки;
  • лікування стресових ситуацій;
  • опрацювання особистих проблем;
  • опрацювання болю і розчарувань.

Завдяки комплексному впливу на психічний стан, жінки повертаються до повноцінного життя. У них з'являється енергія, сили та бажання.

Основний напрямок діяльності психолога — опрацювання особистих проблем. Лікар на консультативному прийомі оцінює загальний стан пацієнта, визначає спектр впливів і кількість сеансів. Тривалість курса залежить від складності ситуації. Звертатися до фахівця необхідно не тільки при поганому стані. Допомога може знадобиться кожному. Не виключено, що підтримка фахівця допоможе в прийнятті важливого рішення.

З кожним пацієнтом ведеться індивідуальна робота, групові заняття виключені. Важливо опрацювати проблему персонально, з зануренням в неї. Не виключено, що поведінка пацієнта пов'язано з негативним минулим, і навіть можливо, з дитинством. Повноцінна опрацювання всіх проблем — це головний етап до зцілення. Природне вирішення проблеми допомагає людині в майбутньому самостійно справлятися з важкими життєвими ситуаціями.

Записатися на індивідуальний прийом до фахівця можна за вказаними номерами телефонів або залишивши заявку на сайті. Приватний прийом ведеться на регулярній основі, пацієнт може розраховувати на цілодобову підтримку.

• Ціни на послуги

• Консультація психолога 1 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лариса
Після роботи з Анастасією переглянула дуже багато поглядів. Якісь речі, які на мою думку здавались складними, під іншим кутом стали простими і ясними. Дякую, що допомогли мені цей кут побачити і розглянути ситуацію зі всіх сторін
Ангеліна
Сама не зі Львова, тому дуже зручно консультуватися з Анастасією онлайн. Була у неї лише раз, спеціально приїжджала, теперь у зручному режимі спілкуємося на відстані. супер!
Алла
Психолог Анастасія Ковальчук мені допомогла впоратися з депресією. Після її консультацій мені вдалося повернутися до нормального життя. Я знову почала спілкуватися з друзями і знайшла нове хоббі. У кабінеті охайно і акуратно. Спасибі Вам за допомогу.
Поліна
Після того, як він мене пішов чоловік, я була дуже пригніченою. Моя подруга, помітивши проблему, записала мене на прийом до Анастасії. Завдяки її консультаціям і різноманітним методикам, і я знову жінка, яка радіє кожному новому дню! Психолог відкрила двері в моє нове щасливе життя.
Карина
С моей низкой самооценкой мне помогла справиться Ковальчук Анастасия. После ее консультаций я почувствовала себя уверенней, даже на работе мои показатели улучшились и меня повысили. Спасибо огромное.
Наталія
Зверталася до Анастасії Ковальчук за допомогою у форматі он-лайн консультації. Завдяки їй мій душевний стан покращився. Тепер, якщо в житті трапляються складні ситуації, я звертаюся до Анастасії. Я їй щиро вдячна за неодноразову допомогу.

Лікарі клініки Кабінет психолога Анастасії Ковальчук

Ковальчук Анастасія
Психолог
Обрати фах
  • Психолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.