Лікарі психологи в Хмельницькому

Психолог, Психотерапевт, Психоаналітик
10 років досвіду
Лікар Мартинова Наталія Юріївна кваліфікований фахівець за напрямками психології, психотерапії, психоаналізу. Надає психологічну допомогу жінкам з погіршенням функціональності репродуктивної системи. Проводить лікувальні терапії фобій, депресій, станів тривожності, нервозності. Налаштовує психосоматичні порушення, користуючись прийомами символ драми. Організовує професійні сеанси та консультації.
Лера
21 серпня '16р.
Сеансы Натальи Юрьевны помогают мне справиться.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація від 200 грн.
Хмельницький вул. Гагаріна 5, 3-й поверх
Психолог, Психотерапевт
10 років досвіду
Лікар Мартинов Руслан Іванович надає психологічні та психотерапевтичні послуги. Поводить сеанси терапії, допомагаючи пацієнтам подолати страхи, депресії, розлади психіки, травми дитинства. Спеціалізується в лікуванні фобій, депресивних станів, тривожності, нервозності. Надає психологічні, психотерапевтичні консультації. Допомагає подолати психосоматичні розлади, використовуючи прийоми символ драми.
Елизавета
26 жовтня '16р.
Благодаря помощи специалиста я заново познаю мир.
Записатися на прийом
Консультація від 200 грн.
Хмельницький вул. Гагаріна 5, 3-й поверх
Невролог
Невролог вищої категорії спеціалізується на усунень відхилень в роботі нервової системи (центральної чи периферичної). З метою проведення дослідницької роботи та встановлення точного діагнозу використовує на практиці електроміографію, реоенцефалографію, полісомнографію. Надає медичну допомогу хворим на неврози, нервозність та тривожність. В разі потреби назначає та проводить процедуру люмбарної пункції та повідомляє результати обстеження за аналізами ліквору.
Наталія
09 березеня '17р.
Випадково потрапила до Галини Іванівни. Дуже грамотно підібрала лікування мені , моєму чоловіку і моєму батькові. Галина Іванівна ми вам дуже вдячні,особливо мій чоловік,після призначених вами крапельниць з приводу загострення хронічної дискогенної люмбоішалгії,він забув про біль в спині.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 250 грн.