Ковальчук Анастасія

Психолог
Психолог Анастасія Ковальчук проводить індивідуальні психотерапевтичні сесії з дорослими. Допоможе вам розібратися з такими запитами: переживання життєвих криз та стресових ситуацій; депресивні та тривожні стани; низька самооцінка, невпевненість у собі; стосунки з іншими, питання кордонів та залагодження конфліктів; професійне самовизначення, пошук себе; подолання наслідків травматичного досвіду, як в дорослому, так і в дитячому віці.

Лариса
Після роботи з Анастасією переглянула дуже багато поглядів. Якісь речі, які на мою думку здавались складними, під іншим кутом стали простими і ясними. Дякую, що допомогли мені цей кут побачити і розглянути ситуацію зі всіх сторін
Карина
С моей низкой самооценкой мне помогла справиться Ковальчук Анастасия. После ее консультаций я почувствовала себя уверенней, даже на работе мои показатели улучшились и меня повысили. Спасибо огромное.
Євгенія
Працювала з Анастасією над турботою про себе. Як зрозуміти, чого хочеш, як знаходити час для себе і вміти постійно поповнювати свій ресурс. Дуже прикладні і корисні поради. Після консультації стан спокою, розважливості якоїсь і чіткий план на тиждень - що зробити для себе.
Євгенія

• 2005 - Львівський університет імені Івана Франка

Курси

• Навчальний проект з психотерапії за напрямком «Символ-драма», базовий рівень.
  • Авторський курс з перинатальної психології при центрі «Sweat дитя».
  • Участь в навчальному тренінгу «АВС короткотермінової терапії зосередженої на вирішення BFST (Brief Solution Focused Terapy)».
  • Участь у навчальних семінарах та тренінгах з напрямків символ-драма, дитяча та юнацька психотерапія та інші (загалом 456 теоретичних годин).