Психологи в Житомирі

Елизаветта
Хороший специалист! Реально поможет вам в сложной жизненной ситуации! Проходила у нее несколько сеансов, довольна! Девочки, если вы боитесь предстоящих родов или есть какие-то страхи, идите сразу к ней.
20 липня '18 г.
Светлана Викторовна помогла мне вернуться к яркой жизни. После тяжелых семейных проблем, я просто померкла. Она спасла меня, помогла разобраться, расставить жизненные приоритеты. Довольна врачом и своим состоянием!
29 червеня '18 г.
Психолог, Перинатальний консультант
Світлана Вікторівна Томберг займається соціальною работою та пренатальною психологією. Проводить індивідуальні та сімейні консультації. Надає психологічну допомогу в кризових ситуаціях. Лікар застосовує різноманітні релаксаційні методики, арттерапію та гімнастику для вагітних.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація від 300 грн.
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Невролог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні неврологічних патологій. Виконує лікувальні блокади. Приймає пацієнтів з мігренню, вегетосудинною дистонією, порушенням сну та уваги, невралгією, остеохондрозом. Лікує наслідки інсультів, черепно-мозкових травм, запальних захворювань ЦНС.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Житомир вул. Вітрука, 32