Центр сучасної кінезотерапії та реабілітації "НОРІМЕД"

8.4

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Центр сучасної кінезотерапії та реабілітації "НОРІМЕД" спеціалізується на лікуванні дегенеративно-дистрофічних патологій хребта та їх ускладнень, захворювань центральної та периферичної нервової системи, реабілітації пацієнтів після травм, оперативного лікування, перенесеного інсульту. В установі ведуть прийом ортопеди, неврологи, реабілітологи, масажисти, рефлексотерапевти та мануальні терапевти.

Послуги, що надаються установою:

• консультації профільних фахівців;
  • внутрішньосуглобове введення препаратів;
  • діагностика та заняття по методиці NEURAC на системі REDCORD;
  • діагностика та заняття на декомпресійних кінезотренажерах;
  • заняття з еспандерами;
  • лікувальний масаж;
  • мануальна корекція хребта;
  • голко-рефлексотерапія.

Переваги клініки — розробка індивідуальної схеми лікування, постійний медичний контроль за станом здоров'я пацієнтів.

Біля медичного закладу є безкоштовна парковка і Wi-Fi-зона. У приміщенні клініки є дитяча кімната.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Центр сучасної кінезотерапії та реабілітації "НОРІМЕД", вартість послуг:

• УЗД колінного суглобу 200
  • УЗД серця (ехокардіографія) 300
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 400
  • Консультація ортопеда-травматолога 390
  • Консультація ортопеда-травматолога на дому 600
  • Внутрішньосуглобове введення препаратів, кульшовий суглоб
  • Внутрішньосуглобове введення препаратів, колінний суглоб
  • Внутрішньосуглобове введення препаратів, плечовий суглоб
  • Внутрішньосуглобове введення препаратів, гомілково-ступневий суглоб
  • Консультація невропатолога на дому 600
  • Блокада поперекового відділу хребта
  • Блокада шийного відділу хребта
  • Блокада грудного відділу хребта
  • Діагностика та заняття по методиці NEURAC на системі REDCORD, індивідуальна програма
  • Діагностика та заняття на DKT (декомпресійні кінезотренажери), індивідуальна програма
  • Заняття з пацієнтами з обмеженими можливостями
  • Заняття з пацієнтами з обмеженими можливостями по місцю проживання пацієнта, в межах м. Львів
  • Заняття з еспандерами

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Микоов з Нововолинсьва!
20 вересня '18г.
Бажаю лікарю Гоман Ооексадр СергійовичуСергійовичу Господнього благословеннч і охорони Матпрі Божої.
Микола з Нововолинска.
20 вересня '18г.
Я дуже вдячний за пррфесійну допомогу лікаря ортопед-травматолог Ооександ Сергіжвич. В мене була травма хребта і мені віднімало ноги і я два роки сидів на безьолюючих! Після прийому лікаря я не відчуваю такого болю і нормально ходжу! Хай Господь благословать на многія літа пана Олександра Сергіжвича!!!!!
Яна
21 липня '18г.
У моєї мами проблеми з лівим плечем. Останнім часом біль у плечовому суглобі став нестерпним. Ліки уже не допомагали. В "НОРІМЕДІ" запропонували провести процедуру внутрішньосуглобового введення препаратів. Все пройшло успішно. З болем було покінчено.
Максим
12 липня '18г.
Після нещасного випадку, я не міг повноцінно рухати правою ногою. Прийшлось звернутися до центру реабілітації "НОРІМЕД". Було розроблено індивідуальну програму. Заняття проводилися з еспандерами. Завдяки компетентним лікарям, я відчув результати роботи. Дякую.
Алла
26 червеня '18г.
Відвідування центру сучасної кінезотерапії та реабілітації "НОРІМЕД" приносить мені задоволення,оскільки я ходжу на масажі. Мені подобається персонал, увічливий, добрий, компетентний. Видно, що тут дорожать кожним клієнтом. Обладнання все нове.

Лікарі клініки Центр сучасної кінезотерапії та реабілітації "НОРІМЕД"

Гомон Олександр Сергійович
  • Реабілітолог
  • Травматолог
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
5,7
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
Львів вул. Стрийська, 204 р.Франківський
Поліклініка "Медікавер" на Стрийській почала роботу з 2014 року, виконує амбулаторний прийом пацієнтів дорослого та дитячого віку. Пацієнтів приймають лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційної категорії. Напрямки роботи поліклініки: педіатрія, гінекологія, гастроентерологія, дерматологія, ендокринологія, кардіологія, неврологія, отоларингологія, офтальмологія, проктологія, пластична хірургія та косметологія, стоматологія, хірургія, урологія, сімейна медицина.
Записатися на прийом
Приватний кабінет психолога Шевчук Олесі надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде дипломований психолог, психотерапевт за методом Символдрами. Член громадської організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології".